Viac...

Mark Tremonti má svoj prvý signature zosilovač PRS MT15

Článok prečítate za: 1 min.

Mark spolupracuje s PRS už okolo 20 rokov, a za tú dobu sa nám dostalo niekoľko jeho signature gitár, tak isto aj v SE sérií. Tento krát, po dlhom čakaní, sme sa konečne dočkali aj jeho signatu zosilovača.

„Vedeli sme, že chceme málo wattový zosilovač. Výzvou bolo, dostať veľa tónov a možností len z malej krabičky. Všetkých nás prekvapilo, čo sa nám podarilo. Bude skvelé, že niekto ho len rozbalí, zapojí, a už hneď bude mať skvelý zvuk,“ povedal Mark.

MT15 je malý, dvojkanálový zosilovač. Poháňajú ho elektrónky 6L6. K dispozícií je veľká variácia zvukov, či už chcete hrať tvrdé ríffy, alebo spevavé sóla. Vhodné na hranie doma, koncertovanie a tak isto aj nahrávanie.

Pôvodný koncept myslel najmä na hráčov tvrdších štýlov, ale nakoniec to má veľa čo ponúknuť hráčom všetkých žánrov. Ako aj PRS Archon, aj MT15 obsahuje 5 stupňov skreslenia. Skreslený kanál má veľký, hutný zvuk, veľa basov no nestráca čistotu. Čistý kanál obsahuje push/pull funkciu, vďaka ktorej si naň budete môcť dať trocha skreslenia a dostať tak old schoolový crunch tón. A aj keď je to len 15 wattový zosilovač, je veľmi hlasný, znie takmer ako 50 wattový. Z toho dôvodu poteší aj možnosť prepnúť ho do slabšieho, 7 wattového módu.

PRS do svojej ponuky tak isto zaradila aj gitaru PRS SE Tremonti Standard, čo je osekaná verzia je SE Tremonti Custom modelu.

 

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!