Marko Rybka bol ako prvý producent zo Slovenska uvedený v sieni slávy Rock Godz Hall Of Fame!

0
48
views

Producent a manažér Marko Rybka bol uvedený Alom Bowmanom do siene slávy Rock Godz Hall Of Fame v Las Vegas ako prvý slovák vôbec. Ocenenie dostal hlavne za skvelú prácu v MusicMap.tv, pri organizovaní Eliminácií festivalu Przystanek Woodstock, ktoré pomáhajú hľadať nové talenty a manažovaniu úspešných kapiel, ktoré posúva dopredu! 

“Veľmi si vážim ocenenie a to, že som ho dostal ako prvý producent a manažér z východného bloku vôbec. Ocenenie však patrí najmä celému tímu MusicMapu, ľudom, ktorí pracujú na Elimináciách poľského festivalu Przystanek Woodstock v Prahe, Lukášovi Fouskovi z pražskej agentúry N.S.E.F. a kapelám s ktorými spolupracujem. Stáť na červenom koberci v Las Vegas spolu s Michaelom Anthonym z Van Halena, Jeffom Youngom z Megadethu, Hughom McDonaldom od Bon Joviho, či Freddiem Salemom z The Outlaws bol naozaj silný zážitok. Ďakujem svojmu osobnému priateľovi Al Bowmanovi, zakladateľovi dnes už legendárnych LA Music Awards a teším sa na ďalšiu spoluprácu s umelcami v Las Vegas a Hollywoode!”: prezradil nám Marko Rybka.

marko-rybka

Sieň slávy Rock Godz v Las Vegas bola založená skúsenou podnikateľkou Cindy Landeen a legendárnym rockovým novinárom Stevenom Rosenom. Slávnostná prehliadka a ocenenie Marka Rybku sa konala dňa 27. októbra 2016 priamo v Hard Rock Live v Las Vegas. Prestížne ocenenie bolo obohatené o oslavy 25 ročnej histórie vzniknutia Los Angeles Music Awards v Hollywoode v Kalifornii.

Tip:  12 citátov známych osobností o rock and rolle!

“Bola pre mňa čest predstaviť zaslúžené uznanie takému vynikajúcemu producentovi ako je pán Marko Rybka z MusicMap.TV z Prahy. Eliminácie festivalu Przystanek Woodstock pre Českú republiku, Slovenskú republiku a Maďarsko sú hlavnými príkladmi vynikajúcej práce pri objavovaní nových umelcov prostredníctvom týchto masívnych hudobných festivalov”: povedal Al Bowman.

marko-rybka-2

Nenechajte si ujsť: