Zaujímavosti

Martin Jakubec by chcel podporiť mladé kapely a talenty!

Hviezda šlágrov a televíznej zábavy, spevák Martin Jakubec, najnovšie aj kandidát na bratislavského župana sa rozhodol, že by rád podporil mladé, začínajúce kapely a hudobné talenty!

Martin sa tak rozhodol na základe článku: Situácia mladých kapiel na Slovensku. Alebo LEN na Slovensku?, pretože si myslí, že na Slovensku je mnoho talentovaných a nádejných kapiel, ktoré potrebujú podporu na svoj rozvoj a propagáciu, ktorá je veľmi dôležitá.

„Situáciu mladých kapiel aktívne sledujem a  viem, že to majú ťažké a môžeme si úprimne povedať, že nieje jednoduché dostať sa do širšieho povedomia, bez mediálnej a finančnej podpory.“: vyjadril sa Martin Jakubec.

„Posledných 10 rokov podporujem v rámci svojej televízie rôzne hudobné žánre, ako je Jazz, Folk, Pop, Rock a iné a preto umožním kapele, ktorú článok zaujal, natočiť videoklip s možnosťou širšej propagácie. Ohláste sa, napíšte mi“: Vyhlasuje Jakubec.

Týmto gestom sa nádejné kapely môžu hlásiť a vyskúšať možnosť spolupráce a propagácie v hudobnej televízií TV 8, ktorá má dosah na celé  územie Slovenskej a Českej republiky. Vieme, že v programe Martina Jakubca, kandidáta na bratislavského župana je aj silný kultúrno-spoločenský plán rozvoja.

„V prípade môjho zvolenia a volebného úspechu som sa zaviazal, že budem aktívne podporovať finančnými príspevkami až do výšky 1000 eur mladé začínajúce kapely, do výšky 1500 eur finančnú podporu na vydanie nového CD a grant do výšky 3000 eur pre organizátorov kultúrnych podujatí a koncertov. Vieme, že v Bratislave sa nachádza veľmi veľa mladých, začínajúcich kapiel a výnimočných muzikantov, ktorí možno nemajú možnosť dostať sa do širšieho povedomia a ja by som im s tým rád pomohol.“: doplnil Martin Jakubec.

V prípade mladých hudobníkov z Bratislavy a okolia, by možno nebolo zlé mať za župana človeka, ktorý sa dlhé roky pohybuje v hudbe a kultúre a situáciu mladých kapiel a talentov by rád zmenil k lepšiemu.

To Top