Zaujímavosti

Martin Jakubec pozdravuje novou sériou hitov zo Zrče!

Spevák a politik Martin Jakubec (34) v týchto dňoch dovolenkuje na Zrče na ostove Pag. Ako je o ňom známe vždy prekvapuje a vie poriadne upútať pozornosť na seba.

Tento krát sa rozhodol hneď o dva hudobné počiny. “Pripravujem pre fanúšikov sériu klipov zo Zrče. Mnohí fanúšikovia sú so mnou pri natáčaní a zažijú srandu ako nikdy predtým”. Tvrdí Martin Jakubec.

Prvý klip ktorý uviedol pred týždňom je klip Žralok zo Splitu v ktorom deklaruje, že žraloky skutočne v Splite plávajú. Mimochodom, táto teória sa zakladá skutočne na pravde.

Druhý klip venoval svojej drahej Božanke, s ktorou si povedia svoje áno 17. novembra na zámku Červený kameň a tento event bude rozhodne svadbou desaťročia. Vidno to je na sústavnom mediálnom masírovaní bulváru a dokonca Ticketportal.sk predáva lístky na svadbu za 500 EUR VIP!

Štýl hudobnej produkcie Martina Jakubca jednoducho nemá konkurenciu na Slovensku. Dokonca sa stáva Martin Jakubec “king the best off” v počte diselike z čoho si ťažkú hlavu vôbec nerobí. “Robím to pre svojích hejterov aby nemohli pokojne spávať”. odhodlane tvrdí možno budúci prezident SR, Dr. Martin Jakubec, keďže Vám zrejme neunikla ohlásená kandidatúra na prezidenta. Posúďte sami.

To Top