Martin Jakubec: Stíha produkovať novinky aj volebnú kampaň!

0
83
views

Hitmajker a producent Martin Jakubec (33) a momentálne najvýraznejší politický kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja dokazuje že mu záleží na fanúšikoch aj v čase volebnej kampane.

Hoci spevák v posledný mesiac prežíval najťažšie dni vo svojom živote po náhlom odchode milovaného psieho parťáka Yogiho, ktorý po jeho boku hviezdil v šou Sladký život, rozhodol sa že smútiť nemôže. “Život prináša príchody a odchody. Yogimu som dal všetko na svete čo som vedel najväčšiu lásku, obetu a starostlivosť, stretneme sa raz hore v nebi.” sa spevák vyjadril na sociálnej sieti začiatkom júla. Práve vďaka jeho žiaľu a vyjadreniam ktoré zverejnili aj média Jakubec ukázal aký je v skutočnosti citlivý a má obrovské srdce pre lásku k zvieratám.

Ľudia z celého Slovenska mu vyjadrovali úprimnú sústrasť. Spevák sa rozhodol naplno produkovať aby prišiel na iné myšlienky. Každý deň absolvuje stretnutia s občanmi v Bratislavskom regióne kde sa sa uchádza získať priazeň obyčajných ľudí ktorý túžia po zmene v politike na kraji ako ja v krajine.

Za 15 rokov stretávania s občanmi viem veľmi dobre čo ľudí trápi, po čom túžia mladí a starí občania nie len v kraji ale aj v krajine. Uchádzam sa o radikálnu zmenu kde nastolím poriadok a slušnosť v politike. Som absolútne iný a mojím protikandidátom to dám vyžrať”. vyhlásil na tlačovej konferencii Jakubec.

Pred pár dňami Martin Jakubec uviedol absolútnu novinku tohto leta pieseň Si vietor… Pieseň podľa jeho slov pre zaľúbených a nerozhodných partnerov. Na prvé počutie zaujímavá melódia aj text. Klip opäť dobre spracovaný, osloví mladé publikum. Po Jakubcovej piesni Dupni na to, ktorá zabodovala sa Martin Jakubec približuje k mladšiemu publiku čo sa podľa jeho slov rozšírilo “poriadne”.

A na otázku čo v prípade zvolenia, či bude naďalej spievať popri výkone politickej funkcie odpovedal jasne. “Tak ako rozdávam radosť a úsmev v hudbe, budem aj v politike aby sa konečne ľudia potešili aj z politika. Tento krát možno zo spievajúceho politika”. dodal Martin Jakubec.