Viac...

Martin Jakubec už predbehol Gotta!


Multižánrový kultúrny fenomén na Slovensku Martin Jakubec (33) toho dokáže aj popri politickej kariére na župana BSK stíhať naozaj veľa. Nedávno naraz vydal tri CD s kolegyňou speváčkou Božankou – titul Dala by ti dala a Adio Bella a Repete 20 rokov.


Je to jeho v poradí 30. CD ktoré reprezentuje tento krát piesne Chortvátske a z Dalmácije. Jakubec je typ umelca ktorý nemá skutočne problém zo žiadnym žánrom. Málo kto sa môže pochváliť zastúpením na medzinárodnom trhu ako práve Jakubec. Jeho tituly sa predávajú doma ako horúce rohlíky hlavne medzi staršími dámami, v Čechách ešte viac ako na Slovensku, a prerazil do Poľska, Chorvátska a Srbska. Tam vďaka predaju titulov s Božankou získal 3 Zlaté platne IFPI. Za predposledný titul Slovensko krásne z ktorého predal spolu 160 tis. kusov nosičov získal viac ako 8 Zlatých platí a 4 Platinové v ČR.


Keď sme mu položili otázku v čom spočíva jeho úspech odpovedal: “Idem si svoju cestu už 15 rokov a robím to najlepšie, preto sa ku mne ľudia vracajú a je ich stále viac a viac.” Šéf programu Repete ďalej konštatoval že veľkú podporu má vďaka televíziám, kde je hlavnou tvárou. Ako spolumajiteľ TV Osem, Senzi, a TV Šláger je v podstatne non stop na televíznej obrazovke čo sa iným umelcom môže iba snívať. Možno povedať, že Jakubec je naozaj bizár, ktorý sa stal symbolom hudobného úspechu a popularity, úmerne ako je pojem Gott medzi staršími ročníkmi v Čechách.


Výborný marketing, produkt – značka Martin Jakubec rezonuje. Keď sme sa ho opýtali čo plánuje odpovedal: “Nahrávame špeciálnu edíciu na Mariánsku púť do Levoče, nábožné piesne s podporou cirkvi. To tu ešte nebolo.” Vstupom k nábožným piesňam bude jeho úspech znásobený, medzi veriacimi. Vieme, že súbežne onedlho predstavuje knihy Motivátor a Fenomén, kde sa dozviete cestu k úspechu a zákulisie šoubiznisu. Ak bude Jakubec vytrvalý takto aj v politike, tak sa nám tu rodí minimálne druhý Fico alebo minister kultúry, skromnejšie povedané. Martin gratulujeme k úspechu.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:


Štýlové retro ponožky

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!