Martin Konrád krstil nový video klip!

0
22
views
Spevák, ktorý zažiaril v jednej zo sérií SuperStar, sa vracia, aby sa pripomenul svojim fanúšičkám. Z 15-ročného teenagera je vyzretý mladý muž, ktorý chce svojou hudbou hlásať osvetu medzi rovesníkmi a vyprofilovaný muzikant, ktorý našiel svoje miesto na hudobnom trhu.
O slovo sa hlási ďalší mladý hudobník, ktorý po SuperStar na hudbu nezanevrel a rozhodol sa v šoubiznise presadiť. Martin Konrád je späť a prináša so sebou počúvateľný rock pre širšie publikum a dokonca nový projekt s posolstvom, aké sa u 20ročných chlapcov len tak nevidí. V stredu večer pokrstil v jednom z bratislavských hudobných klubov svoj nový videoklip k skladbe s názvom “Chance”.
Inšpiráciu k nakrúteniu klipu priniesol mladému spevákovi ako inak život, ktorý opäť raz napísal tie najsilnejšie príbehy. “Skladba Chance je venovaná ľuďom, ktorí podľahli drogám, tým, ktorí s nimi bojujú. Videl som na vlastné oči, ako drogy zničili aj pár mojich kamarátov. Preto som sa rozhodol vyjadriť svoj pohľad na túto problematiku pesničkou,” rozpráva Martin, ktorý spojil svoje sily s kamarátmi z Nitry a nakrútili amatérsky low-cost videoklip, dosahujúci v danom žánri slušnú kvalitu.

Video k piesni “Chance” pokrstila moderátorka Adela Banášová, ktorá podľa vlastných slov Martinovi drží palce už od čias SuperStar, kedy ho spoznala. “Ja fandím každému, kto sa snaží niečo robiť a robiť to dobre. Prajem Martinovi, aby mal okolo seba stále viac ľudí, ktorí jeho práci i jemu prinesú šťastie,” dodala moderátorka a napokon s humorom jej vlastným uzavrela krst, lejúc bylinkový likér na DVD: “Alkoholom bojujme proti drogám!”