Novinky zo sveta hudby

Martina Schindlerová sa vracia a predstavuje svoj comebackový singel!

Martina Schindlerová sa vracia a predstavuje svoj comebackový singel!

Po 7-ročnej odmlke sa mladá speváčka vracia na scénu s novinkou Radšej mi chýbaj, ktorá je zároveň prvou skladbou, ku ktorej sama napísala text. K singlu predstavila aj efektný vizuál. Pozrite si jej nový videoklip!

Talentovanú 16-ročnú finalistku legendárneho prvého ročníka SuperStar si pamätá každý. Dnes je Martina Schindlerová dvojnásobnou mamou a okrem speváckeho talentu začala pracovať aj na tom autorskom: “Skladala som si veci pre seba už dávnejšie, no nemala som v úmysle ich zverejňovať. Priznám sa, že som nechcela, aby ľudia riešili, že je to o mne, o mojom živote. Potom som si však uvedomila, že no a čo. Pre mňa je umenie krásne aj v tom, že ho netreba nijako vysvetľovať a definovať. Každý si v skladbe nájde niečo iné,” prezradila Martina, ktorá napísala text ku svojej hudobnej novinke. 

Skladbu Radšej mi chýbaj nahrala v Prešove s producentom Randym Gnepom, no spolupracovala pri nej aj s Mirom Jarošom, s ktorým ju spája práve prvý ročník speváckej súťaže. “Stretli sme sa s Mirom po rokoch, a rozprávali sme sa, čo kto robí. Ukázala som mu moje pesničky, a zapáčil sa mu môj text. Zoznámil ma s producentom Markom Dannom, s ktorým dali dokopy hudbu k môjmu textu. Všetko sme to sfinalizovali u Randyho a z výsledku sa teším,” prezradila Martina, ktorá má v šuplíku aj niekoľko ďaľších skladieb a textov, ktoré plánuje nahrať. 

Videoklip k novinke vznikol pod taktovkou režiséra Štefana Leloviča a Martina si spoluprácu nevie vynachváliť: “Nakrúcanie bolo veľmi príjemné, aj keď nás trochu potrápilo počasie. Museli sme termín niekoľkokrát prekladať, kvôli dažďu. Čakali sme, kým budú všetky maky rozkvitnuté, a zároveň nebude pršať pri východe slnka. Vyslovene sme s celým štábom čakali na správny moment, kedy sme sadli do áut a v noci vycestovali na miesto, kde sme všetko pripravovali, aby sme stihli nakrúcať pri tom správnom rannom šere,” doplnila.

To Top