Novinky zo sveta hudby

Martina Schindlerová sa vracia a predstavuje svoj comebackový singel!

Martina Schindlerová sa vracia a predstavuje svoj comebackový singel!

Po 7-ročnej odmlke sa mladá speváčka vracia na scénu s novinkou Radšej mi chýbaj, ktorá je zároveň prvou skladbou, ku ktorej sama napísala text. K singlu predstavila aj efektný vizuál. Pozrite si jej nový videoklip!


Talentovanú 16-ročnú finalistku legendárneho prvého ročníka SuperStar si pamätá každý. Dnes je Martina Schindlerová dvojnásobnou mamou a okrem speváckeho talentu začala pracovať aj na tom autorskom: “Skladala som si veci pre seba už dávnejšie, no nemala som v úmysle ich zverejňovať. Priznám sa, že som nechcela, aby ľudia riešili, že je to o mne, o mojom živote. Potom som si však uvedomila, že no a čo. Pre mňa je umenie krásne aj v tom, že ho netreba nijako vysvetľovať a definovať. Každý si v skladbe nájde niečo iné,” prezradila Martina, ktorá napísala text ku svojej hudobnej novinke. 

Skladbu Radšej mi chýbaj nahrala v Prešove s producentom Randym Gnepom, no spolupracovala pri nej aj s Mirom Jarošom, s ktorým ju spája práve prvý ročník speváckej súťaže. “Stretli sme sa s Mirom po rokoch, a rozprávali sme sa, čo kto robí. Ukázala som mu moje pesničky, a zapáčil sa mu môj text. Zoznámil ma s producentom Markom Dannom, s ktorým dali dokopy hudbu k môjmu textu. Všetko sme to sfinalizovali u Randyho a z výsledku sa teším,” prezradila Martina, ktorá má v šuplíku aj niekoľko ďaľších skladieb a textov, ktoré plánuje nahrať. 

Videoklip k novinke vznikol pod taktovkou režiséra Štefana Leloviča a Martina si spoluprácu nevie vynachváliť: “Nakrúcanie bolo veľmi príjemné, aj keď nás trochu potrápilo počasie. Museli sme termín niekoľkokrát prekladať, kvôli dažďu. Čakali sme, kým budú všetky maky rozkvitnuté, a zároveň nebude pršať pri východe slnka. Vyslovene sme s celým štábom čakali na správny moment, kedy sme sadli do áut a v noci vycestovali na miesto, kde sme všetko pripravovali, aby sme stihli nakrúcať pri tom správnom rannom šere,” doplnila.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.