Zaujímavosti

Martina Schindlerová v novom videoklipe odkrýva svoje súkromie

Svoje súkromie si stráži, napriek tomu v rámci hudobnej tvorby odkrýva Martina Schindlerová stále viac. V najnovšom videoklipe ku skladbe Búrky odhaľuje okrem rodinných fotografií a skrytých odkazov na svoj život a kariéru aj dcéru Martinku, ktorá sa v niekoľkých záberoch mihne spolu so známou mamou. Pozrite si emotívny videoklip o láske, ktorá prekoná všetko. 

Mladá speváčka vo svojej hudobnej novinke stavila na tému lásky a ako sama priznáva, objavila aj tú, ktorá trvá navždy: “Láska je nevyčerpateľná téma. Spievam o presvedčení zamilovaných, že všetko sa dá spoločne zvládnuť. Kto si to nezažil, však? V klipe vystupuje aj moja sedemročná dcéra, lebo si to veľmi chcela vyskúšať a to je tá láska navždy”, prezradila.

Skladba Búrky je autorská a produkciu zastrešil Adam Kuruc, ktorý pracoval aj na predchádzajúcom singli Pokoj svätý. “Spolupracuje sa nám veľmi dobre, s Adamom sme už zohratí, niečo mu začnem pospevovať, a on hneď počuje k mojej melódii hudobné nástroje. Pieseň Búrky vznikla rýchlo, za tri dni bola aj nahratá,” doplnila Martina, ktorá stihla k novinke nakrútiť aj jednoduchý, no efektný videoklip

Ten zobrazuje príbeh životom skúšanej lásky, ktorej trvácnosť je závislá od oboch partnerov: “Scenár klipu vymyslel režisér Štefan Lelovič, ktorý robil aj klip Radšej mi chýbaj. Dlho sme sa rozprávali o tom ako sa postaviť k dejovej línii. Idea bola taká, že láska je v priebehu času rôzne skúšaná a je na oboch partneroch, či skúšky vydrží. Partneri zvládnu všetky okolnosti buď spoločne, alebo nezvládnu. A ta bezpodmienečná láska je tá, ktorú cítime k našim deťom,” hovorí Martina, aj v súčasnej situácii využíva čas tvorivo a pripravuje ďalšie skladby.

To Top