MASTERS OF ROCK 2013

0
3
views

Masters Of Rock festival vstupuje do své druhé desítky! Je to až neuvěřitelné, kolik zážitků a skvělé muziky festival ve své dětské, první desítce vyprodukoval. V roce 2013 tedy festival vstupuje do své druhé dekády a bude vyspívat. Stále mladý a dynamický festival svou dramaturgií rock co rok přiláká velké množství fanoušků, ať už stálých, kteří s festivalem vyrůstají, tak nových, kteří teprve objevují kouzlo super muziky a přátelské, mezinárodní atmosféry v srdci zelených kopců na Valašsku! Také v roce 2013 se festival uskuteční v již tradičním areálu likérky Rudolf Jelínek ve VIZOVICÍCH, ve 4 pletních dnech – 11. – 14. 7. 2013!

První potvrzené kapely dávají tušit, že půjde opět o zcela unikátní a skvělou letní rock-metalovou slavnost! Pozvání na Masters Of Rock 2013 již přijali tyto kapely:

AVANTASIA, ACCEPT, RAGE + Lingua Mortis Orchestra, DEVIN TOWNSEND Project, LENINGRAD COWBOYS, LORDI, EPICA, THE EXPOLOITED, THE 69 EYES, MASTERPLAN, DRAGONFORCE, POWERWOLF, WALTARI, DEATH DEALER, BRAINSTORM, PRIMAL FEAR, SANCTUARY, DIE HAPPY, AUDREY HORNE, AMARANTHE, ANNEKE VAN GIERSBERGEN, ARKONA, TROLLFEST, Neonfly, Elvenking, Ragnarok, Desmod, Dymytry, Harlej, Dark Gamballe, Fleret, Silent Stream Of Godless Elegy, Debustrol, Daniel Krob, Egotrip, Nil, Gate Crasher, Warhawk…a mnoho dalších bude postupně přibývat. Těšte se!

Zájem o vstupenky na 11. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu u je tak obrovský, že první, vánoční emise vstupenek za 850,-Kč byla bleskově VYPRODÁNA a nyní je tedy v prodeji druhá emise za 950,-Kč. Tato cena bude platná do konce ledna 2013 a nebo opět do vyprodání této emise.

Vstupenky můžete objednávat zatím POUZE přes www.mastersofrock.cz, tel: 577 432 580, 224 235 267, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku a nebo si je můžete zakoupit ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café a nebo v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1. (9 – 16 hod.).