Novinky zo sveta hudby

Matěj Vávra a jeho nový singel Ledy: “Track som napísal v období rozpadu svojho vzťahu.”

Spevák a hudobník Matěj Vávra zverejnil singel Ledy z pripravovaného EP 8. Skladba, ktorá sa nesie v duchu r’n’b a minimalizmu, vznikla v produkcii Maikyho Beatza. Ten už s interpretom spolupracoval aj na jeho predchádzajúcich singloch Welcome To My World a Poď ke mně blíž.


Novinka sa venuje koncu partnerského vzťahu. „Track som napísal v období rozpadu svojho vzťahu. Bolo pre mňa oslobodzujúce vypísať sa zo svojich pocitov. Keď už niečo nefunguje a snažíte sa to za každú cenu dať dohromady, po určitej dobe zistíte, že niekedy je lepšie ísť ďalej aj keď to bolí. Aj tak si myslím, že keď s niekým strávime čas, tak zažijeme pekné chvíle a aj tie chvíle ťažšie a to vzťah ako taký stmelí. Preto nepálim mosty, ale snažím sa vziať si ponaučenie, posúvať sa ako človek ďalej a daný vzťah brať ako príležitosť k rastu a priateľstvu,” vyjadril sa o piesni Vávra, ktorý pre fanúšikov chystá na tento rok aj ďalšie projekty.

Dvadsaťsedemročný muzikant ku skladbe ponúkol aj videoklip. O jeho vznik sa postaral režisér a kameraman Martin Miko. Okrem Vávru sa v ňom predstavila aj tanečnica Emma Steindl.

Matěj Vávra sa venuje skladaniu hudby od 14 rokov, pričom tvorí najmä v žánroch pop, r’n’b a hip hop. V roku 2014 sa zúčastnil na speváckej súťaži X Factor, v ktorej skončil na piatom mieste a odvtedy sa naplno venuje hudbe.

Vystupuje sám aj so svojou kapelou. Spolupracoval tiež s viacerými interpretmi a interpretkami ako sú napríklad Monika Bagárová, Celeste Buckingham, Majk Spirit, Pil C, Dara Rolins, Adam Mišík, Vladis či Markéta Konvičková.

Matěj Vávra a jeho nový singel Ledy: “Track som napísal v období rozpadu svojho vzťahu.”
Štýlové retro ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!