Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

May the Fourth be with you, vychutnaj si Star Wars deň plný filmových produktov

Fanúšikovia po celom svete dnes 4. mája 2020 oslavujú Star Wars deň. Tento deň vznikol ako slovná hračka známej vety „May the Force be with you“, v ktorej fanúšikovia nahradili slovo Force za Fourth a vznikla veta „May the Fourth be with you“. Preto sa Star Wars deň na celom svete oslavuje práve 4. mája.

Tento deň oficiálne prijal aj Lucasfilm a materská spoločnosť Disney. Star Wars deň sa stal oficiálnym aj v Los Angeles, kde ho mestká rada vyhlásila za oficiálny na počesť 30. výročia Star Wars 25. mája 2007.

Aký by to však bol sviatok, keby sme sa nemali čím obdarovať? Našťastie na Slovensku a v Českej republike existuje niekoľko e-shopov, ktoré ponúkajú kvalitné a oficiálne licencované produkty, ktoré potešia nejedného fanúšika tejto kultovej ságy.

Reklama
Radka Hadová spolu s Es Jazz Triom prichádza s dvoma zaujímavými skladbami

Vybrané Star Wars produkty z e-shopov

Originálna replika prilby Luka Skywalkera

Nájdete na fantasyobchod.cz

Pánske tričko Star Wars Return Of The Jedi

Nájdete na metalshop.sk

Kniha Star Wars: Thrawn

Nájdete na martinus.sk

Star Wars Millennium Falcon Lampa

Nájdete na alza.sk

Zápisník Star Wars: A New Hope

Nájdete na fantasyobchod.cz

Šiltovka Star Wars

Nájdete na metalshop.sk

Star Wars: The Rise of Skywalker – DVD

Nájdete na martinus.sk

Lego Star Wars: Hviezdny deštruktor

Nájdete na alza.sk

Stojan na fľaše – Opitý Stormtrooper

Nájdete na fantasyobchod.cz

Všetky produkty sú dostupné pre Slovensko a Českú republiku a môžete si ich objednať priamo z konkrétneho e-shopu po kliknutí na obrázok alebo odkaz pod ním.

Bývalý spevák kapely Peter Bič Project Ivo Bič vydal nový singel
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Kultový film, ktorý má milióny fanúšikov po celom svete. Aj tak by sa dala definovať sága Star Wars. Všetko to začalo filmom Star Wars...

Správy

Nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Správy

Ošiaľ menom Star Wars začal už v roku 1977, kedy vyšiel prvý film Star Wars: Epizóda IV – Nová Nádej. Po ňom nasledovali dve...

Správy

Star Wars sa blíži ku koncu a posledná epizóda Star Wars The Rise of Skywalker príde do kín už o pár dní! Deviata epizóda sľubuje odpovede na...