Zaujímavosti

Metallica odohrá koncom mesiaca svoj prvý živý koncert v roku 2020

Metallica bude prvou rockovou kapelou, ktorá bude uvedená v sérii Encore Drive-In Nights. Záznam z koncertu bude koncom augusta nasadený do stoviek amfiteátrov v Spojených štátoch Amerických a Kanade.

Kapela sa zúčasní série Encore Drive-In Nights kde zahrá celý koncert v blízkosti svojej základne v Kalifornii. Záznam sa následne bude premietať iba jednu noc 29. augusta 2020 na amfiteátroch po celých Spojených štátoch a Kanade.

Fanúšikovia dostanú ku každej zakúpenej vstupenke štyri digitálne súbory na stiahnutie nadchádzajúceho albumu Metallica S&M2. Na zázname z koncertu vystúpi aj špeciálny hosť kapela Three Days Grace.

“Ako mnohí z vás vedia, nehrali sme spolu už naozaj dlho. Naposledy sme spolu boli na koncertoch S&M2 v septembri minulého roka. Teraz sa to však zmení a o chvíľu si spolu zahráme v rámci pripravovanej živej show špeciálne pre vás.”: hovorí bubeník kapely Metallica Lars Ulrich.

“O deň alebo dva sa stretneme na pódiu na prísne tajnom mieste a nahráme úplne novú show. To, čo budete počuť a vidieť na obrazovke, upraví a zmieša náš špičkový produkčný tím.”: dodal Lars Ulrich.

Zamestnanci Drive-in amfiteátrov budú na každom premietaní nosiť ochranné prostriedky a medzi automobilmi bude dodržaná vzdialenosť 2 metre. Budú sa používať bezkontaktné platby a toalety bude môcť naraz používať obmedzený počet ľudí.

To Top