Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Metallica odohrá koncom mesiaca svoj prvý živý koncert v roku 2020

Metallica bude prvou rockovou kapelou, ktorá bude uvedená v sérii Encore Drive-In Nights. Záznam z koncertu bude koncom augusta nasadený do stoviek amfiteátrov v Spojených štátoch Amerických a Kanade.

Kapela sa zúčasní série Encore Drive-In Nights kde zahrá celý koncert v blízkosti svojej základne v Kalifornii. Záznam sa následne bude premietať iba jednu noc 29. augusta 2020 na amfiteátroch po celých Spojených štátoch a Kanade.

Fanúšikovia dostanú ku každej zakúpenej vstupenke štyri digitálne súbory na stiahnutie nadchádzajúceho albumu Metallica S&M2. Na zázname z koncertu vystúpi aj špeciálny hosť kapela Three Days Grace.

Reklama

„Ako mnohí z vás vedia, nehrali sme spolu už naozaj dlho. Naposledy sme spolu boli na koncertoch S&M2 v septembri minulého roka. Teraz sa to však zmení a o chvíľu si spolu zahráme v rámci pripravovanej živej show špeciálne pre vás.“: hovorí bubeník kapely Metallica Lars Ulrich.

„O deň alebo dva sa stretneme na pódiu na prísne tajnom mieste a nahráme úplne novú show. To, čo budete počuť a vidieť na obrazovke, upraví a zmieša náš špičkový produkčný tím.“: dodal Lars Ulrich.

Zamestnanci Drive-in amfiteátrov budú na každom premietaní nosiť ochranné prostriedky a medzi automobilmi bude dodržaná vzdialenosť 2 metre. Budú sa používať bezkontaktné platby a toalety bude môcť naraz používať obmedzený počet ľudí.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...