Press "Enter" to skip to content

Metallica ohlásila turné k albumu Hardwired… To Self-Destruct, Slovensko však opäť obíde!

Metallica ohlásila turné k albumu Hardwired… To Self-Destruct, Slovensko však opäť obíde!
Ohodnoť článok!

Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v losangeleských novinách, ktorý podal bubeník Lars Ulrich. Jadrom skupiny sú bubeník Lars Ulrich, spevák a sprievodný gitarista James Hetfield, a sólový gitarista Kirk Hammett!

Metallica ohlásila termíny svojho európskeho turné WorldWired Tour k najnovšiemu albumu Hardwired… To Self-Destruct. Kapela vyrazí do európy začiatkom septembra a prejde tak Nemecko a Veľkú Britániu. Druhá časť turné WorldWired Tour odštartuje vo februári 2018 a už 2. apríla zavíta Metallica ku našim susedom do pražskej O2 arény!

Vstupenky na koncert sa budú dať zakúpiť v sieti Ticketportal v cenách od 1300 do 3100 korún. K dispozícií budú aj tri druhy VIP balíčkov. Zaujímavosťou je, že ku každej zakúpenej vstupenke dostanú fanúšikovia aj najnovší album Hardwired…To Self-Destruct. Ak Vám pražský termín nevyhovuje nič sa nedeje. Metallica vystúpi v našom okolí ešte 31. marca vo viedenskej Stadthalle, 5. apríla v budapeštianskej Sports Arene a 28 apríla v Krakovskej Tauron Aréne. Slovensko tak Metallica opäť obišla.

Vedeli ste o tom, že legendárna Metallica kedysi vystúpovala aj na Slovensku ? Áno, vystupovala. Avšak ten koncert so sebou priniesol niekoľko faktov, po ktorých sa skupina vyjadrila asi takto : „Na Slovensko sa už nikdy nevrátime!“

Viac sa dozviete v tomto článku: Kvôli tomuto už Metallica nikdy na Slovensko nepríde!

FavoriteLoadingPridať do obľúbených položiek