Novinky zo sveta hudby

Metallica sľubuje, že ich ďalší album tu bude omnoho skôr ako dva predošlé!

Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v los angeleských novinách, ktorý podal bubeník Lars Ulrich. Jadrom skupiny sú bubeník Lars Ulrich, spevák a sprievodný gitarista James Hetfield, a sólový gitarista Kirk Hammett. V úlohe basového gitaristu sa vystriedalo viacero muzikantov, v súčasnosti je ním Robert Trujillo.

Metallica začala zbierať materiál na nový album. Potvrdil to práve basgitarista Robert Trujillo a uistil všetkých fanúšikov, že ďalší album kapely bude oveľa skôr ako posledné dva!

Na album „Death Magnetic“ si fanúšikovia museli počkať päť rokov a na „Hardwired… To Self-Destruct“ dokonca osem.

“Máme vlastnú skúšobňu, ktorú nazývame „ Tuning Room “, čo je priestor kde sa môžeme pred koncertom rozohrať. Vždy sme tam prišli aj s nápadmi a každý nápad si poctivo zaznamenávame, aby sme sa k nemu mohli vrátiť.”: prezradil Robert Trujillo pre The Podcast.

“Album „Death Magnetic“ bol z veľkej časti spoločným úsilím. „Hardwired… To Self-Destruct“ bol zase hlavne o Jamesových Hetfieldových špecifických myšlienkách. Verím, že ďalší album bude dokonalé spojenie a vyvrcholenie predošlých dvoch nahrávok.“: doplnil Robert Trujillo.

“Nový album bude oveľa skôr, než predchádzajúce dva. Myslím si, že na to budeme môcť skočiť oveľa rýchlejšie, zavrieť sa do štúdia a začať pracovať. Všetci sme si sľúbili, že sa nám to podarí skôr.”: dodal na záver basgitarista kapely Metallica Robert Trujillo.

Metallica sľubuje, že ich ďalší album tu bude omnoho skôr ako dva predošlé!
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť