Koncerty

Metallica už v nedeľu v Prahe. Toto je na koncerte zakázané!

Kapela Metallica potvrdila návrat do Veľkej Británie a Európy so svojim WorldWired Tour, na ktorom sa prostredníctvom veľkolepých koncertov pod holým nebom predstaví na štadiónoch, v parkoch, letiskách a dokonca aj na zámku!

Skvelou správou je, že Metallica vystúpi 18.8.2019 aj v stovežatej Prahe na letisku Letňany. Všetci držitelia vstupeniek budú mať opäť možnosť si zadarmo stiahnuť MP3 so záznamom z navštíveného koncertu. Záznam bude mastrovaný tímom, ktorý sa podielal na albume Hardwired… to Self-Destruct a bude možné ho získať po naskenovaní alebo zadaní čiarového kódu zo vstupenky na stránke https://scan.livemetallica.com/.

Časový harmonogram koncertu:

14:00 – otvorenie vchodov
17:15 – predkapela Bokassa
18:15 – predkapela Ghost
19:45 – Metallica

Parkovanie a doprava na koncert

Parkovanie nebude k dispozícií. Organizátor žiada, aby návštevníci využili linku metra C so zastávkou na stanici Letňany a po ukončení koncertu opäť s nástupom na metro, ktoré bude od 22:30 do 00:00 výrazne posilnené. Organizátor ďalej upozorňuje, že v mieste konania koncertu nie sú žiadne voľné parkovanie miesta.

Prečítajte si tiež: Prečo hrala Metallica v Prahe práve skladbu Jožin z Bažin?

Šatňa a úschovňa batožiny

Na mieste konania koncertu nebude k dispozícií žiadna šatňa ani úschovňa batožiny.

Zakázané predmety a aktivity

Zbrane (nože, boxery, strelné zbrane, sečné zbrane, sekery, reťaze, rúrky, tyče – a to vrátane drevených), korenisté a / alebo slzotvorné spreje, výbušniny, horľaviny, videokamery (vrátane malých napr. GoPro), fotoaparáty s odnímateľným objektívom, audiorekordéry, selfie tyče, veľká batožina – väčšia ako A4 (vrátane krosien a / alebo kufrov na kolieskach), deky, matrace, karimatky, sedátka, stoličky, stolíky (vrátane skladacích), schodíky a / alebo rebríky (vrátane skladacích) , rôzne podložky pod nohy vrátane polystyrénových či drevených “kociek”, dáždniky (vrátane skladacích), nádoby zo skla alebo trieštivého plastu či plechu, PET fľaše, tlakové nádoby (so stlačenými plynmi vrátane “tlakových húkačiek”), pyrotechnika, dopravné prostriedky (bicykle , kolobežky, detské kočíky, skateboardy, kolieskové korčule) mimo vozíkov s vozičkári, zvieratá (jedinou výnimkou sú asistenčné psy, ak sprevádzajú osobu sa zdravotným postihnutím vyžadujúcim ich asistenciu), toxické a omamné či psychotropné látky, potraviny či nápoje (v oboch prípadoch mimo malé množstvo pre okamžitú osobnú spotrebu – najmä v prípade celiatikov (bezlepková diéta) a / alebo diabetikov), injekčné striekačky (výnimky majú diabetici, ak si so sebou prinášajú inzulín v injekčnej striekačke či inzulínovom pere – mali by sa preukázať preukazom diabetika), zdroje laserového svetla vrátane “malých ukazovadiel”.

Prečítajte si tiež: Kvôli tomuto už Metallica nikdy na Slovensko nepríde!

Je zakázané:

  • “surfovanie” napr. Na hlavách ostatných návštevníkov,
  • sedenie i státie na zábranách, plotoch, nášľapných bariérach a obdobných zariadeniach a technických prostriedkoch,
  • preliezaní zábran, plotov, nášľapných bariér a obdobných zariadení,
  • vhadzovanie akýchkoľvek predmetov do priestoru pódia alebo do jeho okolia,
  • vnášanie bannerov či transparentov, ktoré by mali politický a / alebo hanlivý či urážlivý obsah,
  • v priestoroch konania koncertu a v jeho bezprostrednom okolí prevádzkovať akékoľvek obchodné, reklamné, politické či iné nevhodné aktivity bez predchádzajúceho písomného súhlasu promotéra akcie.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE