Koncerty

Metallica v Prahe už dnes, pozrite si časový harmonogram!

Americká kapela Metallica už dnes 18.8.2019 vystúpi v stovežatej Prahe na letisku Letňany a na koncert sa chystá vyše 70-tisíc fanúšikov!

Organizátor upozorňuje, že v mieste konania koncertu nebudú voľné žiadne parkovacie miesta a preto odporúča všetkým návštevníkom, aby využili linku metra C so zastávkou na stanici Letňany. Po skončení koncertu kapely Metallica bude metro od 22:30 do 00:00 výrazne posilnené.   

Metallica vystúpila v rámci WorldWired tour v roku 2018 aj v pražskej O2 aréne. “Veľkonočný” koncert sa samozrejme niesol v duchu legendárnych hitov a skvelej show, na ktoré sa určite môžeme tešiť aj na dnešnom koncerte.

Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom, že by si kapela Metallica pripravila na koncert nejaký špeciálny kúsok ako minulý rok, keď zahrala legendárnu českú skladbu Jožin z Bažin od Ivana Mládka, ale nechajme sa prekvapiť.

Časový harmonogram koncertu:  

14:00 – otvorenie vchodov
17:15 – predkapela Bokassa
18:15 – predkapela Ghost
19:45 – Metallica  

Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v losangeleských novinách, ktorý podal bubeník Lars Ulrich.

Jadrom skupiny sú bubeník Lars Ulrich, spevák a sprievodný gitarista James Hetfield, a sólový gitarista Kirk Hammett. V úlohe basového gitaristu sa vystriedalo viacero muzikantov, v súčasnosti je ním Robert Trujillo.  

To Top