Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Metallica v Prahe už dnes, pozrite si časový harmonogram!

Americká kapela Metallica už dnes 18.8.2019 vystúpi v stovežatej Prahe na letisku Letňany a na koncert sa chystá vyše 70-tisíc fanúšikov!

Organizátor upozorňuje, že v mieste konania koncertu nebudú voľné žiadne parkovacie miesta a preto odporúča všetkým návštevníkom, aby využili linku metra C so zastávkou na stanici Letňany. Po skončení koncertu kapely Metallica bude metro od 22:30 do 00:00 výrazne posilnené.   

Metallica vystúpila v rámci WorldWired tour v roku 2018 aj v pražskej O2 aréne. “Veľkonočný” koncert sa samozrejme niesol v duchu legendárnych hitov a skvelej show, na ktoré sa určite môžeme tešiť aj na dnešnom koncerte.

Reklama

Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom, že by si kapela Metallica pripravila na koncert nejaký špeciálny kúsok ako minulý rok, keď zahrala legendárnu českú skladbu Jožin z Bažin od Ivana Mládka, ale nechajme sa prekvapiť.

Časový harmonogram koncertu:  

14:00 – otvorenie vchodov
17:15 – predkapela Bokassa
18:15 – predkapela Ghost
19:45 – Metallica  

Reklama

Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v losangeleských novinách, ktorý podal bubeník Lars Ulrich.

Jadrom skupiny sú bubeník Lars Ulrich, spevák a sprievodný gitarista James Hetfield, a sólový gitarista Kirk Hammett. V úlohe basového gitaristu sa vystriedalo viacero muzikantov, v súčasnosti je ním Robert Trujillo.  

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

Ak sa považujete za skutočného milovníka kapely Metallica a rocku všeobecne, potom by ste TOTO určite mali vidieť! Nebývalý projekt, v ktorom profesionálna rocková...

Kapely

Priaznivci jazzového AMC Tria budú mať možnosť vidieť túto formáciu počas leta na viacerých podujatiach. Hosťami niektorých vystúpení budú Ulf Wakenius a Peter Lipa. Na...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Koncerty

Štefan Štec a Fajta pripravujú program na letné turné, na ktoré ich fanúšikovia už netrpezlivo čakajú. Zaznejú hity  Urvala sia struna, Báči Jašov, Idu sobi...