Koncerty

Metallica v Prahe už dnes, pozrite si časový harmonogram!

Americká kapela Metallica už dnes 18.8.2019 vystúpi v stovežatej Prahe na letisku Letňany a na koncert sa chystá vyše 70-tisíc fanúšikov!

Organizátor upozorňuje, že v mieste konania koncertu nebudú voľné žiadne parkovacie miesta a preto odporúča všetkým návštevníkom, aby využili linku metra C so zastávkou na stanici Letňany. Po skončení koncertu kapely Metallica bude metro od 22:30 do 00:00 výrazne posilnené.   

Metallica vystúpila v rámci WorldWired tour v roku 2018 aj v pražskej O2 aréne. “Veľkonočný” koncert sa samozrejme niesol v duchu legendárnych hitov a skvelej show, na ktoré sa určite môžeme tešiť aj na dnešnom koncerte.

Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom, že by si kapela Metallica pripravila na koncert nejaký špeciálny kúsok ako minulý rok, keď zahrala legendárnu českú skladbu Jožin z Bažin od Ivana Mládka, ale nechajme sa prekvapiť.

Časový harmonogram koncertu:  

14:00 – otvorenie vchodov
17:15 – predkapela Bokassa
18:15 – predkapela Ghost
19:45 – Metallica  

Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v losangeleských novinách, ktorý podal bubeník Lars Ulrich.

Jadrom skupiny sú bubeník Lars Ulrich, spevák a sprievodný gitarista James Hetfield, a sólový gitarista Kirk Hammett. V úlohe basového gitaristu sa vystriedalo viacero muzikantov, v súčasnosti je ním Robert Trujillo.  

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE