Koncerty

Metallica zahrá v rámci turné v pražských Letňanech. Slovensko opäť obíde!

Americká kapela Metallica sa chystá do Európy so svojim turné WorldWired Tour. Fanúšikovia sa môžu tešiť na veľkolepé turné pod šírym nebom. Metallica sa predstaví aj vo Viedni a Prahe. Slovensko však opäť obíde!

Metallica je americká heavymetalová skupina založená v roku 1981 v Los Angeles. Zakladajúci členovia sa zoznámili vďaka inzerátu v losangeleských novinách, ktorý podal bubeník Lars Ulrich. Jadrom skupiny sú bubeník Lars Ulrich, spevák a sprievodný gitarista James Hetfield, a sólový gitarista Kirk Hammett. V úlohe basového gitaristu sa vystriedalo viacero muzikantov, v súčasnosti je ním Robert Trujillo.

Na poslednom pražskom koncerte zahrala Metallica aj nečakaný cover Jožin z Bažin, ktorý sa stal okamžite hitom internetu. Ako to dopadlo si môžete pozrieť tu. Viete však prečo Metallica hrala práve túto skladbu? Prečítajte si článok: Prečo hrala Metallica v Prahe práve skladbu Jožin z Bažin?

Vstupenky na koncert legendárnej kapely Metallica budú dostupné v sieti Ticketportal a Ticketmaster za 1490 – 2990 Kč. Každá zakúpená vstupenka obsahuje aj darček v podobe nového albumu Hardwired… to Self-Destruct, ktorý si môžete vybrať v podobe fyzického nosiča, alebo v digitálnej verzií. Koncert v Prahe sa uskutoční 18. augusta 2019. Deň pred tým zahrá Metallica vo Viedni.

A prečo Metallica opäť obišla Slovensko? Je na to jedna teória, ktorú si môžete prečítať v článku: Kvôli tomuto už Metallica nikdy na Slovensko nepríde! Správny fanúšik však nesmie na žiadnom koncerte chýbať a s týmto oblečením budeš určite vynikať!

To Top