Metallica zverejnila videoklipy na všetky skladby z nového albumu Hardwired…To Self-Destruct!

0
45
views

Fanúšikovia aj celý hudobný svet by mal v týchto dňoch zbystriť pozornosť, pretože legendárna Metallica vydáva po dlhých ôsmych rokoch čakania svoj 11. štúdiový album s názvom Hardwired…To Self-Destruct, a to už v piatok 18.novembra!

„Je to už skutočne už 8 rokov? Vôbec mi to tak nepripadá!,” vraví člen Metallicy Lars Ulrich. „Už sa tešíme ako blázni, aby sme mohli so všetkými našimi priateľmi po svete zdieľať naše nové skladby. Posledných 18 mesiacov sme to skúšali rozbaliť v štúdiu s Gregom aj bez neho a zasa nakopnúť naše tvorivé motory. Hranie novej hudby a ponorenie sa opäť do všetkého, čo tak milujeme je najviac. Takže sa pripravte. UŽ SA TO BLÍŽI!“

Dnes Metallica prekvapila však zrejme všetkých ich fanúšikov tým, že na serveri YouTube zverejnila všetky skladby, ktoré majú dokonca svoj videoklip! Všetko si môžete vypočuť a pozrieť pohodlne priamo na MUSIC ZONE!

Metallica: Dream No More

Metallica: Confusion

Metallica: ManUNkind

Metallica: Now That We’re Dead

Metallica: Here Comes Revenge

Metallica: Am I Savage?

Metallica: Halo On Fire

Metallica: Murder One

Metallica: Spit Out the Bone

Metallica: Atlasd, Rise!

Metallica: Moth Into Flame

Metallica: Hardwired

Novinka vo formáte 2 CD / 2 Vinyl set je prvou štúdiovkou držiteľov Grammy Award a členov Rock’n’rollovej Siene Slávy od ich multiplatinového albumu Death Magnetic z roku 2008. Hardwired…To Self-Destruct na Slovensku vychádza pod hlavičkou Universal Music, a to hneď v niekoľkých formátoch: CD, Vinyl, Digital a Deluxe. Album produkoval osvedčený Greg Fidelman, ktorý bol zvukovým inžinierom už pri spomínanom albume Death Magnetic.