METROPOLIS: Sme radi, že sa nezmestíme do žiadnej hudobnej škatuľky!

0
13
views

Skupina METROPOLIS po dlhšom čase prináša štúdiovú novinku NAPLNENÝ TMOU, ktorá je predzvesťou ich nového albumu  EXPERIMENT 13.

Skupina na tomto albume sľubuje kombináciu podladených a 8 strunovych gitár s modernou elektronikou.Taktiež zásadnou zmenou oproti predchádzajúcim albumom je skoro úplná absencia Angličtiny.Podľa slov skupiny spôsob, akým pristúpili ku kombinácii gitár a modernej elektroniky len ťažko k niečomu prirovnať čo pripisujú hlavne faktu, že mali naozaj dostatok času aby dosiahli celkový zvuk, ktorý je jednoducho METROPOLIS.

O novinke NAPLNENÝ TMOU nám chalani prezradili, že sa jedná o rýchlejšiu dynamickú skladbu s výraznejším zastúpením modernej elektroniky.

JIMI CIMBALA: Pre Metropolis je od začiatku charakteristická otvorenosť k iným štýlom.Nikdy sme sa nebáli do rocku zakomponovať elektroniku, ethno, či klasickú hudbu.Na novom singli, ako aj na celom novom albume sme k našim gitarám a bicím pridali hlavne prvky modernej elektronickej hudby, ako dnb či dubstep.Samozrejme sme nezabudli ani na gitarové sóla, ktoré sú typickou črtou našej tvorby.

NORO PAVLIS: Naplnený tmou je síce asi “najmäkšia” skladba z nového albumu, ale pre jej dynamickosť sme sa ju rozhodli prezentovať, ako prvú a z toho istého dôvodu si na novom albume zaslúžila v trackliste č.1.

Hudbu napísal Jimi Cimbala a text Vlado Krauzs.Skladba vznikla v produkčných štúdiach RANDAL GROUP. Premiéru skupina na svojom Facebooku avizuje na 26.12. o 18:00

FB udalosti:

https://www.facebook.com/events/342773355862621/?notif_t=plan_user_joined

FB metropolis:

https://www.facebook.com/pages/Metropolis/49261817909?fref=ts