Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Michaella o „malej Eurovízii“ vo Varne: Môžem byť sama sebou!

Po dvoch úspešných účastiach na festivale Carpathia v Rzeszowe čaká Michaellu nová medzinárodná výzva. V bulharskej Varne sa 16. – 18. mája predstaví na súťaži Discovery International pop music festival, kde bude ako jediná Slovenka reprezentovať Slovensko, aj Česko.

Michaella - Discovery fest

V konkurencii 21 interpretov z 18 krajín zaspieva dve skladby – Krásny deň a novinku STOP, ku ktorej pred pár dňami natočila horúci videoklip. Michaella priznala, že nie je súťaživý typ a „malú Eurovíziu“ v známom letovisku si chce na pódiu od prvej do poslednej sekundy užiť tak, aby zanechala pozitívnu náladu. „U nás doma ľudí radi škatuľkujeme, no vo Varne vystúpim pred porotou a hlavne publikom, s ktorým sa budeme vidieť a počuť prvýkrát v živote. Budem sa teda môcť odprezentovať, ako sa to páči mne a na to sa už veľmi teším,“ uviedla Michaella.

La Gioia má nového speváka a objaví sa aj na novom albume Horkýže Slíže

Špecifikom festivalu vo Varne je, že každý zo súťažiacich vystúpi bez doprovodu vlastnej kapely. Michaella teda musela nechať svojich hudobníkov doma, ale ako s úsmevom dodala, už teraz sa teší na ďalšie koncerty v ich spoločnosti. „S kapelou sa cítim istejšia, pretože o chlapcov sa môžem vždy oprieť. Dve piesne bez nich nejako zvládnem, ale pokiaľ by som mala spievať viac skladieb, nedokázala by som si predstaviť byť na pódiu sama, lebo energia a zážitok s kapelou sú vždy neopakovateľné,“ pripomenula Michaella.

Reklama

V Bulharsku čakajú šarmantnú speváčku tri vystúpenia, pretože podľa pravidiel hodnotí porota počas jednotlivých dní vždy niečo iné. Pre každú ženu to znamená (príjemné) starosti navyše s outfitom. „Samozrejme, ako správna žena riešim, čo si oblečiem. Outfit už mám tretí deň rozložený v izbe (smiech). Nemôžem si predsa dovoliť spievať tri dni v tom istom, preto som sa adekvátne nachystala,“ neskrývala dobrú náladu Michaella.

Terapia vydáva nový singel Stálo to za to

Reklama

Imrich Makó, PR a produkčný manažér Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: