Michal Chrenko so svojím bratom štartujú zaujímavý hudobný projekt!

0
8
views

Človek sa učí a vyvíja od opice ! Dôkazom je aj mladý hudobník Michal Chrenko (Moonkey), ktorý je podľa jeho slov presvedčený, že ,,jediný kľúč od všetkých dverí máme v našej hlave,, Aktuálne so svojim bratom prichádzajú so zaujímavým hudobným projektom.

Tento článok si vyžaduje byť v chille, preto pripájame odkaz na aktuálny DrumCover. Pusti si ho a v chille si prečítaj článok.

Ahoj. Je tu ďalší pekný deň a ja sa s vami chcem podeliť s našou radosťou z domácej úlohy. Musím ale pekne po poriadku, inak sa naozaj nedá.

received_1195102407169442

Dlhú dobu som nevedel prísť na vhodnú prezývku, ktorá by sa mi hodila viac ako táto. Opäť ma vesmír presvedčil, že tie najlepšie veci prichádzajú prirodzene. Od tejto chvíle idem za svojím menom používať prezývku Moonkey, čo sa číta ako Múnký, v preklade mesačný kľúč. Bez jedného O je to ale Manký, ako opica. Brat s ktorým pracujeme spoločne na všetkých projektoch ma pomaly od narodenia volá opica. Zamyslel som sa, že som bol ozaj od mala  hyperaktívny, všade som sa vešal a skákal, ako opica 🙂

Keďže patrím medzi ľudí, ktorí sa učia na vlastných chybách, časom prišiel posun a z malej hlúpej opičky vyrastá múdrejšia opica. Snažím sa chápať viac vesmír, preto sa mi páči spojenie mesačného kľúča, ktorý sme v obrázku umiestnili do hlavy opice. Som totiž presvedčený, že jediný kľúč (riešenie) od všetkých dverí (problémov) máme v našej hlave.

Vždy sa totiž všetko začína práve tam. Najprv si musíš veci uvedomiť, potom ich vyriešiť. V spojení s vesmírom, ktorý nám dáva potrebnú energiu sa každý cieľ stáva dosiahnuteľným. Aj hudbu vnímam týmto posunom inak. Hudba je mojim životným poslaním, je pre mňa hnacím motorom, hlavne keď mám za sebou ťažký pracovný týždeň, cez víkend pri nej maximálne vypnem, zrelaxujem, zregenerujem a už teraz sa neviem dočkať, kedy vám budem môcť ukázať moju ďalšiu domácu úlohu. Prečo píšem stále o domácej úlohe ?

Lebo sme sa rozhodli že budeme pravidelne zverejňovať videá, ktoré dostaneme za domácu úlohu od našich fanúšikov, ktorí budú naše výkony sledovať, komentovať a známkovať, podľa toho, ako úlohu zvládneme. Práve VY nám buďete písať vaše obľubené skladby, ktoré budete chcieť počuť v mojom podaní a ja sa ich budem učiť.

Vždy si vyberiem jednu, ktorá sa mi bude najviac páčiť a tú nahráme a zverejníme s venovaním pre človeka, ktorý ju odporučil. Neskôr si možno na pomoc zavoláme spolužiakov hudobníkov a tí nám s DÚ pomôžu, pokecáme o hudbe, zahráme si a vy to všetko budete mať možnosť sledovať a počúvať. Takto nás naši fanúšikovia budú učiť lebo jedným z našich cieľov je byť každou domácou úlohou lepší a lepší. Táto relácia nesie názov StopTime – Moonkeyho Hodiny a bude sa vyrábať v našom štúdiu ,,StopTime,,  už od mája.

Buď priebežne in4movaný na: https://m.facebook.com/michalchrenkoofficial

Váš Moonkey (Manký). Ďakujeme music-zone za možnosť prihovoriť sa fanúšikom.