Kapely

Mike Shinoda sa konečne vyjadril k budúcnosti Linkin Park. Nebude sa Vám to páčiť!

Čoskoro to bude rok, čo nás navždy opustil spevák a frontman kapely Linkin Park Chester Bennington. Každý fanúšik od tej chvíle myslí na otázku: “Bude kapela Linkin Park pokračovať?”

Mike prednedávnom ohlásil nový album Post Traumatic a zverejnil dve nové skladby. Informácie o albume si môžete prečítať tu. Stále však neodpovedal na otázku, ako to bude s kapelou Linkin Park. Stalo sa tak až pred pár dňami. Mike povedal: “Na toto proste nie je odpoveď. Všetci to chcú vedieť. Verte mi, že aj ja to chcem vedieť, ale proste neviem”. 

Mike tak opäť ponúkol vyhýbavú odpoveď a tak nám nezostáva nič iné, len čakať. Čakanie však určite spríjemní správa o albume Post Traumatic, z ktorých Mike vypustil dve nové skladby.

“Je to cesta z temnoty a žiaľu, nie naopak,“ prehlásil Shinoda. “Ak si niekto prešiel podobnými vecami v živote a cíti/l sa sám, dúfam, že mu toto pomôže a budú sa cítiť menej osamotení. Ak si niekto ešte týmto neprešiel, mal by byť vďačný.“ Mike v pesničkách spieva napr. o démonoch ktoré v sebe má, o jeho možnostiach v tejto situácii a o ťažkom vyrovnávaní sa so skutočnosťou.

To Top