Milan Lasica sa teší na divákov. Vyráža za nimi vo štvorici

0
10
views

Herec a humorista Milan Lasica strávi začiatok novembra na cestách. Spolu s Elenou Vacvalovou, Oľgou Feldekovou a Mariánom Leškom sa po roku vracajú s ich zájazdovým programom Sedem bez záruky. V novembri vystúpia v Nitre, Prievidzi, Bratislave a v Novom Meste nad Váhom.

Kvôli zdravotným komplikáciám musela štvorica Elena Vacvalová, Oľga Feldeková, Milan Lasica a Marián Leško vlani v jeseni zrušiť niekoľko predstavení. Zájazdová verzia obľúbenej televíznej šou Sedem s.r.o. si pod názvom Sedem bez záruky získala od jej uvedenia v roku 2013 množstvo mimobratislavských priaznivcov.

„Zistili sme, že ľuďom sa to stále páči a tak sme sa za nimi vydali,“ spomína Milan Lasica. S kolegyňami a kolegom sú na cestách už štvrtý rok. „Divákov mám rád, pretože do tohto programu zakaždým prinášajú niečo neopakovateľné,“ hovorí populárny umelec. „Napriek veku sme všetci vo výbornej kondícii, takže aj počas najbližších štyroch vystúpení budeme glosovať aktuálne témy,“ dopĺňa ho Elena Vacvalová.

Spolu s Oľgou Feldekovou a Mariánom Leškom sa na novembrový zájazd tešia tiež. „Užívame si to aj mimo pódia. Najčastejšie v aute počas presunov,“ hovorí Marián Leško. „Väčšina z tých zážitkov je však nepublikovateľná,“ dodáva s úsmevom Oľga Feldeková.

Tip:  Peter Nagy odštartoval PIANKO tour vypredaným koncertom v Bratislave a niekoľkonásobným standingovations!

Okrem populárnej glosátorskej štvorice sa na ich programe spolupodieľajú dvaja hudobníci. Kým v Nitre a v Prievidzi bude hosťom spevák Robo Papp, o hudobnú vložku programu Sedem bez záruky sa v Novom Meste nad Váhom a v Bratislave postará speváčka Anka Repková.

Vstupenky na novembrové predstavenia programu Sedem bez záruky sú v predaji v sieti Ticketportal.

Sedem bez záruky

Oľga Feldeková, Elena Vacvalová, Milan Lasica a Marián Leško

Termíny – november 2016:

02.11. – Nitra, Nájomná jednotka
03.11. – Prievidza, Art kafé (Kino Baník)
10.11. – Nové Mesto nad Váhom, Blue Note
11.11. – Bratislava, SK Vajnorská

Informácie poskytol Róbert Karas z produkčnej spoločnosti Key Art Agency, s.r.o., Bratislava.

Nenechajte si ujsť: