“Milujem našu Zem…” už poznáte? Teraz prichádza Juraj Hnilica s novým singlom!

0
25
views

Juraj Hnilica je martinský spevák, ktorý sa dostal do povedomia s pomocou šou Česko Slovensko má talent, kde zožal veľký úspech vďaka svojím piesňam “Aká si krásna” a “Uletení anjeli”. Odvtedy sa mu podstatne zmenil život a začal hrávať množstvo koncertov v rámci Slovenska aj Česka. Nezabudol však na jednu z najdôležitejších vecí a hodnôt v živote – rodinu – a práve jej venoval svoj prvý singel z pripravovaného albumu, ktorý plánuje vydať začiatkom jesene 2017.

K piesni Juraj natočil aj videoklip, ktorý bol natáčať až v Prahe pod režisérskou taktovkou Mareka Matouška. Scénky rodiny stvárnili mladý talentovaný herci Petr Brezáni, Kateřina Jačková a Viktória Rybová.

“Pieseň “Každé ráno” som napísal, keď sa mi narodila dcérka Alžbetka. Vtedy som pochopil o čom je pravý život a kde sú skutočné hodnoty. Moc ďakujem za najkrajší dar, ktorý som dostal od svojej Lucky. Práve preto som zvolil dátum vydania singlu dátum narodenia mojej dcérky,” prezradil nám o novinke Juraj.

A dodáva: “Celé natáčanie bolo pre mňa magické. Veľa symbolov hovorilo, že som na správnom mieste a so správnymi ľudmi. Celý štáb bol skvelý a taktiež aj priestor, kde sme nahrávali moje scénky divadlo Kolowrat mi energicky moc sadlo. Pre mňa to bol krásny čas strávený v krásnom meste. Som šťastný a moc ďakujem Marekovi za skvelý výsledok. Presne vedel, ako si klip predstavujem, a to som mu ani nemusel veľa hovoriť. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása.”

Už čoskoro Vám prinesieme aktuálne novinky o Jurajovom chystanom turné.

14753768_1158298964238792_3298454049556674911_o

Foto: Marek Kikinder

Aktuálne sledujte na oficiálnych stránkach www.durikes.sk a Facebook stránke www.facebook.com/durikes.