Kapely

Mince vo Fontáne prichádzajú s novou skladbou To si zapamätám!

Pop – rocková hudobná skupina MINCE VO FONTÁNE vydala v roku 2018 v poradí už 6. album s názvom “ZÁLEŽÍ NA NÁS”. Krstným otcom bol absolútny víťaz česko- slovenského X Factor-u Peter Bažík. Hudobnú skupinu Mince vo fontáne dnes tvoria Vladimír Slavík (líder, gitara, spev), Janko Kamenský (gitara, spev), Tomáš Kuľka (basgitara, spev) a Martin Pupák (bicie). 

Nový klip, ktorý predstavuje „To si zapamätám  hudobnej skupiny MINCE VO FONTÁNE je  po klipe „Si mojím anjelom“ druhým obrazovým spracovaním piesne z ich aktuálnemu albumu.  

Pieseň „To si zapamätám“  je podľa slov členov kapely poďakovaním ľudom, ktorí niečo urobili pre druhých. Keby vraj  skrátili obsah piesne do jednej vety tak by to znelo asi takto: „Zapamätám si, kto stál pri mne  v ťažkých chvíľach“ . 

V obrazoch nie sú žiadne komplikovanosti. Kapela hrá a v strihoch sa objavuje striedavo muž a žena, ktorí svojím výrazom dokresľujú celkovú atmosféru. Nakrúcalo sa v priestoroch  synagógy v Liptovskom Mikuláši pod režijným vedením Jána Jamrišku. Okrem „minciarov“ sa tu objavuje aj Katka Verešová, zamestnankyňa  Múzea Janka Kráľa, ktoré spravuje synagógu. Mala práve v spomínanom priestore službu, keď bola kapela na obhliadke. Katka je sympatická blondínka, tak chalanom napadlo, že by mohla byť príjemným kontrastom k čiernovlasému Tomášovi, ktorý pesničku spieva. Oslovili ju, či by sa nechcela zúčastniť nakrúcania a ona súhlasila. 

To Top