Miro Žbirka zahrá v Hard Rock Café špeciálny koncert!

0
5
views

Slovenský spevák Miro Žbirka chystá 2 špeciálne klubové koncerty v Českej republike. Ide o špeciálny koncert Abbey Road Night, na ktorom vystúpia spolu s Miroslavom Žbirkom aj hudobníci legendárneho londýnskeho štúdia Abbey Road!

Rádio Frekvence 1 na jún prichystalo prekvapenie v podobe dvoch klubových koncertov Mira Žbirku. Jeho fanúšikovia ho tentoraz budú mať skutočne na dosah ruky. Vyberať môžu z dvoch možností. Legendárny hitmaker zahrá 12.6. v pražskom Hard Rock Cafe a 13.6. v brnenskom Semilasso.

Oba koncerty sa ponesú v britskom duchu a na vlne osláv zverejnenia nového singlu. Pieseň Love Shines Miro Žbirka nahrával v jednom z najslávnejších hudobných štúdií – londýnskom Abbey Road. Splnil si tým svoj ​​sen a zaradil sa k takým velikánom, ako sú Beatles, Deep Purple, Pink Floyd a ďalšie svetové kapely, ktoré majú v spomínanom štúdiu tiež svoj umelecký odtlačok.

Atmosféru, okrem repertoáru potvrdia svojou účasťou aj dvaja talentovaní muzikanti Rob Cass, Pearse MacIntyre a speváčka Emily Burns. “Hoci sú tieto dva koncerty trochu iné, určite zaznejú všetky moje známe skladby ako Atlantída, Balada o poľných vtákoch, Čo bolí, to prebolí, 22 dní a ďalšie. To by mi publikum neodpustilo a ja sa nestačím diviť, koľko generácií na mojich koncertoch vídam spievať si  tieto pesničky, “hovorí Miro Žbirka, ktorý sa na vystúpenie a fanúšikov už veľmi teší.