Zaujímavosti

MISTA prichádza po vyše roku so svojím novým singlom!

MISTA, po viac ako roku prichádza so svojím novým singlom, v ktorom sa vracia k svojím hudobným koreňom a zúročila v ňom štúdium na konzervatóriu a Vysokej škole múzických umení!

CATWALKFEVER

Nový singel CATWALK FEVER oficiálne vychádza 24.8.2015 v Česku, Slovensku a Nemecku a natočila ho so živou kapelou. Singel digitálne vychádza 4.9.2015 pod značkou vydavateľstva A45 Music v 8 remixoch.

“Vďaka skvelým ľudom a profesionálnemu prístupu som si natáčanie klipu naozaj užila”, informovala Mista. “Veľmi ma zaujali priestory továrne v Zlíne ako aj strecha,ktorá mala neuveriteľnú atmosféru. Natáčali sme dva dni. Nálada bola uvoľnená a nadšenie týmu nákazlivé. Ďakujem všetkým zúčastneným za veľkú podporu a skvelú prácu. Verím,že toto nebolo posledný krát…”

“Po 4 letech a pěti singlech, které hrála rádia celoplošně, pořebovala MISTA změnu”, potvrdil hudobný producent Stano Šimor.  “Zavřeli jsme se proto do studia, zrušili jakýkoliv kontakt s vnejším světem a téměř rok hledali hudební i personální směr, který by ji seděl. Obměnili jsme z 80 procent produkční team se kterým jsme natočili 12 kompletních skladeb různých hudebních stylu jako Indie Pop, Deep House, Electro Pop, Trap, Balady a pod. ze kterých se nakonec jako nejlepším smerem na další hudební období ukázal hudební styl v CATWALK FEVER.”

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tip na článok
To Top