Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Mladá kapela Luisville Story pokračuje na rozbehnutej vlne a vydáva ďalší singel!

Mladá kapela Luisville Story pokračuje na rozbehnutej vlne a vydáva ďalší singel!

Na začiatku júna chalanom z Komárna vyšla skladba s veľavravným a zároveň lyrickým názvom „Navždy“. Ich kapela funguje ešte len dva roky, no za ten čas si stihla táto partička vybudovať slušnú fanúšikovskú základňu, ktorá sa neustále rozrastá. 

O dianí v kapele a pikoškách z natáčania videoklipu sme sa porozprávali so spevákom Robom:

V novom videoklipe ste neónmi a celkovo svetlami naozaj nešetrili. Kde ste ho nakrúcali a komu skrsla v hlave táto myšlienka?

Reklama

S chalanmi v kapele sme sa zhodli, že už dlho sme nevydali klasický, hraný videoklip. Chceli sme, aby bol akčný, podobne ako aj pesnička. Točili sme ho v jednom starom sklade, na ktorom sme okná museli oblepiť čiernou fóliou, aby dovnútra neprenikol ani lúč denného svetla. Samotný nápad s neónmi som dostal ja a ďalšie detaily sme potom doladili s filmármi z Lexis Production, ktorí nakrúcali aj náš premiérový videoklip k skladbe Pasca.

Pieseň „Navždy“ je vašou už štvrtou, ktorú ste od svojho vzniku vydali. Ako tvoríte hudbu? Kto Vám píše texty?

Je to tak. V tomto videoklipe už hráme v novej zostave s gitaristom Jurom a basgitaristom Samom, ktorí do kapely prišli na začiatku roka. Aklimatizovali sa výborne, a tak nebol dôvod s vydávaním songu otáľať. Čo sa týka hudby, tú vymýšľame väčšinou ja s bubeníkom Mojom a keď si myslíme,že má náš nápad potenciál, posunieme ho ostatným členom. Tento postup sa nám osvedčil a rovnako je to aj s textami piesní.

Reklama

Postrehli sme, že ste nedávno dosiahli menší úspech v súťaži Rocková Maturita. Povedz nám o ňom trochu viac!

Na jar tohto roku sme sa so spomínanou skladbou „Navždy“ prihlásili do súťaže Rocková Maturita. Je to súťaž mladých kapiel a tento rok sa organizuje už po tretíkrát. Porote sme sa zapáčili a posunula nás do semifinále na TopFest, kde si zahráme aj s ďalšími mladými zoskupeniami. Musím sa priznať, že to bude taký môj malý splnený sen.

Aké sú Vaše ďalšie plány? Čaká Vás aktívne leto?

Reklama

V najbližšej dobe nás budete môcť vidieť na spomínanom TopFeste na Zelenej Vode už 28.6.2019. Bude to náš posledný koncert pred letnou pauzou,ktorú využijeme na písanie nového materiálu, aby sme sa už na jeseň mohli opäť vrátiť na koncertné pódiá. Všetko podstatné a každú novinku určite nájdete na našich stránkach na Facebooku.

Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Speváčka Janais predstavuje novú pieseň „Domov“. Novinka je o návrate k blízkemu človeku, k starej láske, ale aj o návrate na rodnú hrudu. Autorom...

Novinky zo sveta hudby

Shivers je druhým oficiálnym singlom z novej platne. Sheeran v piesni plnej euforických momentov popisuje, aké to je sa zamilovať. Skladbu natočil s osvedčenou dvojicou producentov – Fred...

Zaujímavosti

Slovenská stálica Peter Nagy predstavuje klip k ústrednej skladbe najnovšieho albumu „Petrolej“. Minimalistický klip s rovnakým názvom má na konte uznávaný fotograf Ľubo Špirko, ktorý video...

Novinky zo sveta hudby

Už 19. novembra sa fanúšikovia anglickej superstar dočkajú nového albumu s názvom The Bridge. Dovtedy si musia vystačiť s malou ukážkou vo forme singlu „If It’s Love“, kde...