Mladá kapela INSIDE nahrala skladbu Odraz Duše s Peťom Cmoríkom!

0
18
views

Samotná myšlienka piesne “Odraz duše” sa zrodila pri pomyslení na deti s dedských domovov no je tak trochu o každom z nás pretože už od útleho veku každý z nás túžil v niečom vynikať byť obdivovaný,úspešný inými slovami “naplniť svoj sen” no nie každý to mal také jednoduché…

12395585_871479792972662_183167673_n

Častokrát sme sa museli stretávať s podcenovaním od iných odrádzaním zosmiešnovaním. Jediné čo nás posúvalo v pred bolo tvrdé úsilie a viera že to raz víde. Vo videoklipe môžeťe vidiet známe osobnosti akými sú napríklad: Peter Cmorík, Jaroslav Židek, Sarah Avni, Kristína Mečko, Ladislav Molnár.

S peťom Cmoríkom sme sa dohodli na spolupráci na našom krste CD “v tieni mesiaca” ktorého bol Peťo aj krstným otcom. Táto spolupráca bola veľmi príjemná a nakoniec sme sa dohodli aj na nahratí skladby Odraz Duše.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým ktorý sa na natáčaní podielali. Patrí vám obrovské ĎAKUJEME! V neposlednom rade sa chceme poďakovať našim fanúšikom bez ktorých by sme tu neboli a koniec koncov, robíme to pre Vás! Najväčšia vďaka patrí nášmu manažérovi Peťovi, ktorý celý klip režíroval a vytvoril v spolupráci s VGstudiom a Pizze Smejo za podporu.