Mladá rocková kapela z Brna Crash Road pripravuje nové CD!

0
4
views

Crash Road je mladá brněnská rocková kapela, jejíž tvorbu časopis Rock and Pop charakterizoval jako “srážku melodie s tvrdostí”. Na české undergroundové scéně se pohybujeme už pár let. V roce 2009 jsme vydali CD Sugar Box, které bylo jako debut kladně přijato např. i známým publicistou Petrem Korálem. Single z tohoto CD – No Way byl zařazen v USA do výběru rockových kapel.

Za dobu naší existence jsme si prožili chvíle úspěšné (vítěz České rockové ligy 2010, vitěz soutěže rádia Rockmax 2011, Radegast Líhně 2010, druhé místo v pořadu Živák na TV Public, postup mezi 16 kapel p ro koncert v Londýně, reprezentace české republiky ve Vídni na ILA 2010…) ale i méně úspěšné. Všechno zlé bylo ale k něčemu dobré a tak máme po personálních změnách necelý rok a půl poměrně pracovitou a cílevědomou sestavu, která se do toho po všech směrech vrhla po hlavě. Netrvalo dlouho a začali jsme na živých vystoupeních sklízet větší a větší úspěch nejen mezi mladými lidmi.

V této sestavě jsme se rozhodli složit nové songy a natočit CD s pracovním názvem Reflection, které by bylo konečně důstojným, reprezentativním a kvalitním počinem. To se nám v polovině prázdnin 2012 v pražském studiu Faust Records za spolupráce mladého nadaného amerického mistra zvuku Dereka Saxenmeyera snad i podařilo. Ukázky z tohoto nového CD najdete na našem profilu www.bandzone.cz/crashroad. CD je zatím pouze natočené a nyní je v postprodukčním procesu.

Vydání CD nechceme uspíšit a tak tomu bude předcházet ještě “trailer” v režii Radima Věžníka (Rattle Bucket), ve kterém se nejen kapela představí, ale uslyšíte i ochutnávku většiny songů z připravobaného CD. Na jeho vydání se může podílet každý fanoušek. Jakým způsobem najdete na http://www.nakopni.me/projekty/umeni/crash-road-cd-reflection.”