Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Mladá Slovenská kapela Brøkken Glas vydala svoj druhý singel

Mladá rocková kapela Brøkken Glas, ktorá začala fungovať v minulom roku a vyšla s prvým singlom KILLING ME práve vydala nový single s názvom Madhouse. Chceli, aby klip pôsobil undergroundovo, tak si vybrali ako lokalitu pre natáčanie starú zhorenú budovu v Bratislave.

Chalani spomínali, že by bol song vonku aj oveľa skôr nebyť tejto ťažkej situácie ohľadom covidu. „Koncerty nie sú a ešte nejaký čas nebudú, takže chceme využiť čas aspoň na tvorenie a vydávanie songov“. Hudbu nahrali v štúdiu u Rastislava Dubovského a klip natočili v spomínanej starej budove, keď boli práve tie najzimnejšie dni.

„Už sme to nevedeli vydržať, chceli sme to už natočiť a vydať“ hovoria chalani z Brøkken Glas.  Taktiež  priznali, že najprv chceli vydať naozaj tvrdé rockové pesničky, ale plánujú vydať aj alternatívne skladby a hudbu, ktorú budú počúvať aj „nerockeri“. „Ale gitary budú určite základom našej hudby“.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...