Zaujímavosti

Mladá speváčka Bara predstavuje tri nové single!

Do sveta hudby vstupuje mladá, slovenská speváčka BARA a prichádza po dvoch vydaných singloch s tromi ďalšími. Po energickej Fantazme a šansóne Rozbité jablko prichádza so spoluprácou s Adamom “Beyom” Hrušovským v spoločnej skladbe Zelený dom a aj so svojou autorskou Maľujem vlastnú tvár a tiež So mnou, ktorá vznikne ako duet. 

BARA – Barbora Repková začala písať vlastné texty v slovenskom jazyku a skladať hudbu na gitare. Prvé nahrávky vznikli v štúdiu v Starej Ľubovni v Studiomaky recording  & produktion, boli to v roku 2017 Rozbité jablko a v roku 2018 Fantazma.

V repertoári má mnoho textov, najbližšie začala spolupracovať s Adamom “Beyom” Hrušovským, ktorý hudbu tvorí na MPC (instumental music) a spolu plánuju vydať singel – Zelený dom, na ktorom už začali pracovať. Začala spolupracovať aj s inými hudobníkmi, ktorí ju doprevádzajú.

Koncom mája tohto roku plánuje vydať okrem Zeleného domu ďalšie novinky v spolupráci s Markom Brostlom a štúdiom v Košiciach a Jurajom Beňačkom – ide o piesne Maľujem vlastnú tvár a So mnou. 

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top