Koncerty

Mladé kapely majú šancu zahrať si na festivale Hradecký slunovrat!

“Welcome scéna” festivalu Hradecký slunovrat 2020 pozýva hudobné kapely a autorov všetkých žánrov k účasti v prebiehajúcom konkurze!

Muzikanti sa záujmom vystúpiť na festivale v krásnom prostredí zámku v Hradci nad Moravicí majú možnosť svoje prihlášky do konkurzu “Welcome scény” zasielať na email adresu: welcome@hradeckyslunovrat.cz do 31. 12. 2019.

Welcome scéna, ako jedna z troch hudobných scén festivalu Hradecký slunovrat, je najmä skvelou príležitosťou pre kapely upozorniť na svoju tvorbu, a to nielen početné publikum hudobných fanúšikov z radov návštevníkov festivalu, ale aj hudobných publicistov a dramaturgov v SR i zahraničí.

Welcome scéna objavuje začínajúcich i dlhšie pôsobiacich zaujímavých interpretov naprieč žánrami, ponúka im možnosť vystúpenia na renomovanom festivale a propagácie skrz mediálnych partnerov scény.

Piesne každej zo 14-tich vybraných kapiel pre Welcome scénu festivalu Hradecký slunovrat 2020 navyše budú opäť zaradené a vydané na CD kompiláciu, slúžiacu prevažne na promo účely samotných kapiel.

Bližšie informácie vrátane prihlasovacích formulárov na prevzatie sú dostupné na webových stránkach festivalu. V poradí 7. ročník festivalu Hradecký slunovrat sa uskutoční v dňoch 26.-27. 6. 2020.

To Top