Mladý raper Shocky daroval priateľke skladbu Dve Telá, Jedna Duša!

0
4
views

Čauko , takže volám sa Adam a môj pseudonym je „Shocky“ a ako som sa dostal k Hudbe ? už od malička som hľadal „zábavku“ a  ako  12 ročného chlapca ma zaujal HIP-HOP . V tom čase som začal snívať o kariére „rapera“ a tak som začal písať texty , aj keď nemali  význam mal som pocit, že robím niečo pre svoj sen a to ma posúvalo vpred .

Môj prví dokončení text bol samozrejme ako inak o škole (hehe) .  Pred pol rokom som s kamarátom zložil a nahral pesničku ale tu sme si nechali len pre seba pretože sme zistili, že ešte máme na čom pracovať . Takže pol roka som sa snažil rozvíjať a dostal som nápad nahrať pesničku pre priateľku k prvému výročiu .

Viac ako mesiac som písal text , pretože som chcel aby bol zo srdca a vyjadril správne myšlienky . Počas písania textu som dostal nápad že by celkom pomohlo natočiť k tomu aj klip . O pár týždňov sme to z kamarátmi aj uskutočnili. 5 Apríla som videoklip zverejnil .

Na facebooku prišla celkom slušná pochvala , no ale je jasné že z pochvalou prišiel aj dosť veľký  „hate“  . Chápem to pretože je to amatérske a bez „flow“ , ale kto je už od prvého „tracku“ najlepší ? . Snažím sa rozvíjať ďalej a pesnička „Dve Telá, Jedna Duša“ je len prví krok . No aj za týmto prvým krokom je veľa roboty a preto „hejterom“ odkazujem : Nekritizujte pokiaľ ste nespravili nič lepšie , každý má svoj sen , no nie každý si za ním ide . Ja som sa rozhodol za ním ísť a tak isto ako každý raper , som musel nejako začať . Čakajte ďalšie moje tvorby ktoré budú lepšie a lepšie.

Na záver by som chcel poďakovať MZ za článok a tím zopár pravým kamarátom, ktorí pri mne stoja  a podporujú. Špeciálne priateľke pre ktorú je pieseň „Dve Telá, Jedna Duša“ venovaná .

https://www.facebook.com/Shockyfanpage