Zaujímavosti

Mladý Slovák dobýja hudobný svet!

Mladý talent zo Slovenska Dlugosh práve vydal svoj najnovší song ‚Diamonds‘ spolu s nadupaným videoklipom!

Dlugosh, producent a DJ, ktorý si už v mladom veku získal podporu od popredných svetových mien elektronickej tanečnej scény ako sú Dannic, Dimitri Vangelis & Wyman, twoloud  a pod. práve zverejnil nový song spolu s videoklipom. Medzi jeho najväčšie úspechy určite patrí vytvorenie oficiálnej hymny festivalu EDMANIA, ktorý hostil mená ako Axwell & Ingrosso, Timmy Trumpet a pod. Portál ‘We Rave You’ ho dokonca vo Februári začiatkom tohto roka, zvolil ako ‚ARTIST OF THE WEEK‘.

Tento klubový ‚banger‘, ktorý prezentuje Dlugosha v úplne novom svetle je teraz dostupný na skoro všetkých popredných streamovacích portáloch vrátane Spotify, iTunes, Apple Music a pod.

Podľa všetkého je toto iba začiatok novej vlny hudby práve od tohto nádejného producenta, keďže sám na svojom Twittri prehlásil: ,,Makal som na nových songoch veľmi dlho a konečne sa o ne s vami môžem podeliť. Ak pôjde všetko podľa plánu, tak čakaj novú hudbu každý mesiac!“.

Niet pochýb, že o Dlugoshovi ešte budeme počuť, keďže si každým dňom získava väčšiu a väčšiu podporu a to nielen na Slovensku.

To Top