Kapely

Motörhead Day budú oslavovať fanúšikovia po celom svete už dnes

Mnoho ľudí na celom svete oslavuje 4. mája Star Wars Day. Vedeli ste však o tom, že 8. máj sa stal oficiálnym dňom kapely Motörhead? Oslavy sa budú konať pri príležitosti 40. výročia skladby Ace Of Spades a fanúšikovia sa už nevedia dočkať.

Pri tejto príležitosti bude už o pár hodín zverejnený nový lyrics videoklip ku skladbe Ace Of Spades a kapela pripravila aj špeciálne foto filtre pre fanúšikov na Facebooku a Instagrame.

Oficiálny internetový obchod kapely Motörhead zase pripravil limitované edície tričiek, na ktoré si môžete nechať napísať vlastné meno. Časť výnosou z predaja pôjde priamo na podporu fondu Live Nation pre pomoc technikom, zvukárom a všetkým, ktorí pracujú na koncertoch, festivaloch a iných podujatiach.

Fanúšikovia Motörhead tiež vyzývajú, aby ste sa pripojili k Motörhead online oslavám pomocou hashtagu #8thofmay a pripili si whisky alebo rumom na počesť tejto kultovej kapely.

MOTÖRHEAD PREMIUM DARK RUM 0,7L (40%)

Kúpite priamo na bevmarket.sk

Ace Of Spades je titulnou skladbou ikonického albumu Motörhead z roku 1980. Skladba nie je len jednou z najväčších rockových piesní, aké boli kedy napísané. Stala sa aj hymnou životného štýlu pre niekoľko generácií rockerov, metalistov, punkáčov a motorkárov z celého sveta.

Autor: Matej Mičík

To Top