MUSIC ZONE AWARDS

Chceš si zahrať na slovenských festivaloch? Chceš nahrať svoj singel v profesionálnom štúdiu, alebo natočiť videoklip? Chceš mať profesionálne fotografie a webstránku? Máme pre teba skvelú správu! Toto všetko môžeš vyhrať ty alebo tvoja kapela v súťaži MUSIC ZONE AWARDS 2018! 

Ako to bude prebiehať? 

V prvom rade sa musíš prihlásiť do 1.5.2018 cez formulár, ktorý nájdeš nižšie. Do hudobnej súťaže MUSIC ZONE AWARDS sa môžu prihlásiť hudobné kapely alebo jednotlivci bez žánrového a vekového obmedzenia. (podmienky súťaže nájdeš nižšie…)

Po uzávierke prihlasovacích formulárom vyberie odborná porota v zložení: Peter Nagy, Jimi Cimbala, Jozef “Spoko” Kramár, Andrea Zimányiová, Igor Belaj a Peter “Sanchez” Saniga 10 kapiel, či jednotlivcov, ktorí postúpia do finálového kola (hlasovanie), ktoré bude prebiehať na stránkach hudobného portálu MUSIC ZONE.

Prihlasovací formulár:

Po vyplnení a odoslaní formuláru Vás o ďalších krokoch súťaže budeme informovať mailom!

Súhlasím s podmienkami súťaže MUSIC ZONE AWARDS

Organizátor:

MUSIC ZONE AWARDS je hudobná súťaž pre kapely organizovaná spoločnosťou MUSIC ZONE – Marek Muzika MUSIC ZONE so sídlom Sídlisko Lúky 1231/92, Vráble, 95201, IČO: 47645156, DIČ: 1084791235.

Prihlasovanie, účasť a vylúčenie:

Do hudobnej súťaže MUSIC ZONE AWARDS sa môžu prihlásiť hudobné kapely alebo jednotlivci bez žánrového, vekového obmedzenia ako aj bez obmedzenia národnosti, či krajiny pôvodu. Súťažiaci sa musí prihlásiť riadne vyplnenou prihláškou – formulárom na stránkach hudobného portálu MUSIC ZONE od 16.4.2018 do 1.5.2018. V termínoch od 2.5.2018 do 6.5.2018 vyberie odborná porota 10 kapiel, či jednotlivcov, ktorí postúpia do internetového hlasovania, ktoré bude prebiehať na stránkach hudobného portálu MUSIC ZONE. Hlasovanie bude trvať od 7.5.2018 do 1.6.2018 a o troch víťazoch rozhodnú počty hlasujúcich fanúšikov.

V prípade podozrenia na podvádzanie, či manipulovanie s hlasmi bude kapela, či jednotlivec upozornený a zo súťaže vylúčený. Súťaž nie je nijako spoplatená a nevyžaduje sa žiadny registračný poplatok!

Systém súťaže: 

Po ukončení prihlasovania dňa 1.5.2018 vyberie odborná porota v zložení Peter Nagy, Jimi Cimbala, Jozef “Spoko” Kramár, Andrea Zimányiová, Peter “Sanchez” Saniga a Igor Belaj 10 kapiel, či jednotlivcov, ktorí postúpia do finále. Porota bude na výber kapiel, či jednotlivcov používať bodový systém od 1 po 10. Všetky body od porotcov sa spoja a prvých 10 kapiel, či interpretov postúpi do hlasovania, ktoré bude prebiehať na stránkach hudobného portálu MUSIC ZONE. Vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien bude prebiehať vo Flame Music Bare v Bratislave, kde budú pozvaní zástupcovia finálových súťažiacich.

Ceny:

1 miesto: Koncert na TOPFEST, Singel v RANDAL FACTORY, VIDEOKLIP, VECNÉ CENY
2 miesto: Koncert na ROCK SHOW, singel v INDUSTRIAL SOUND, VECNÉ CENY
3 miesto: WEBSTRÁNKA, PROMO FOTKY, VECNÉ CENY

Všeobecné ustanovania: 

Účastník súťaže MUSIC ZONE AWARDS nesmie svojim hudobným, umeleckým prejavom popierať, či obmedzovať osobné, politické alebo iné práva občanov pre ich národnosť, pohlavie, pôvod, rasu, alebo politické či iné zmýšlanie, náboženské vyznanie a sociálne postavenie. Účastník ďalej nesmie roznecovať nenávisť a neznášanlivosť, podporovať násilie, alebo inak porušovať ústavu a zákony. Organizátor je v prípade takýchto zistení oprávnený vylúčiť kapelu, či jednotlivca zo súťaže v priebehu akéhokoľvek kola súťaže.

Vaše údaje budú po ukončení súťaže vymazané a v žiadnom prípade nebudú použité na rozosielanie newslettru, spamu, alebo iných neželaných mailov. Tak isto nebudú v žiadnom prípade predané tretím stranám.

Partneri súťaže:

Zoznam cien:

To Top