Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

My Papaya prinesie na Slovensko DJ-ov z Keengs music. Line up doplnia Vush, Doctor Victor či Martin Cehelsky!

Piaty ročník electro music party My Papaya tento rok vypukne v industriálnom priestore Event House Žilina už 10. novembra 2018. Ako každý rok prinesie kvalitný line up zložený z európskych DJ-ov, ktorí pôsobia na svetovej scéne. 

My Papaya je jedna z najočakávanejších party v Žiline a okolí, ktorá hosťuje kvalitných interpretov modernej elektronickej hudby. Od roku 2012 sa každoročne stáva jedinečným zážitkom pre viac ako 1300 ľudí. Za 5 rokov svojej existencie sa stala silnou značkou, ktorá prináša na Slovensko do Žilinského regiónu kvalitnú hudbu a spolupracuje len s významnými menami slovenskej aj zahraničnej hudobnej scény. 

Tohtoročná My Papaya prichádza ako zimná edícia. Letnú atmosféru prinesie ale skvelý zahraničný aj slovenský line up. Šesť DJ-ov z troch krajín sa postará o zábavu s atmosférou exotickej pláže, na ktorej nebudú chýbať palmy ani piesok. 

Reklama
Skaly Beerokrat Open air bude hostiť Gleba a Medial Banana

Zahraničnú scénu zastúpia na My Papaya party traja talianski DJ-i z Florencie Keengs music. Počas celého leta pôsobia ako rezidenti v najväčších kluboch na Zrće Beach ako napríklad v Noa Beach Club of ZRCE. Ich posledný bootleg hral napríklad na hlavnom stagei Tomorrowlandu alebo od DJ Tiesta v jeho oficiálnej Radio show. Taliansku scénu bude reprezentovať aj DJ Vush, ktorý je rovnako známy zo Zrće Beach alebo z klubov na Ibize. Bol súčasťou hudobného line upu talianskeho Nameless Music Festival alebo chorvátskeho festivalu Black Sheep. Zahraničnú scénu doplní tiež isladnský Doctor Victor, ktorý je známy hlavne z maďarských klubov HALL či MickeyZ, hral tiež v izraelskom Nazarete a objavil sa dokonca v Bystrickom Ministry Of Fun. 

Zo slovenskej scény budú súčasťou line upu DJ Martin Cehelsky, ktorý je známy napríklad z projektu Monday housin‘. Pravidelne hráva po boku DJ-ov ako EKG, Emtydee či Milan Lieskovský. Bol tiež súčasťou veľkých eventov ako Get Fun 100 a Oliver Heldens v Bratislave. Slovenských DJ-ov doplní Drahosh, ktorý je známy z tímu Dance Exxtravaganza rádia Europa2. Niektorí ho poznajú aj pod menom Malocca. V roku 2017 rozbehol s Elsy a Martinom Cehelskym projekt MYBEAT, ktorý sa dostal medzi najvyhľadávanejších na Slovensku. K dvojici slovenských DJ-ov sa pridá tiež Luis De Mark, mladý energický DJ, ktorý má najbližšie práve k elektronickej hudbe a je známy z českých aj slovenských klubov. 

Súčasťou My Papaya je aj tento rok bohatý sprievodný program ako svetelná show, rôzne barové atrakcie a mnoho iného!

Reklama
Folklórna Bystrica ponúkne pestrý štvordňový program

Leto ešte neodchádza, užite si ho 10. novembra 2018 v Event House Žilina na Bytčickej 16 s My Papaya electro music party.

V predaji je momentálne druhá vlna vstupeniek, ktoré zakúpite na www.predpredaj.zoznam.sk.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Rok 2020 výrazne ovplyvnil nielen slovenskú hudobnú scénu. Slovenský producent Robert Burian, ktorý vydáva väčšinu svojich diel v zahraničí, však nezaháľal a svojim priaznivcom priniesol šesť...

Správy

Talian Stefano Fucili, ktorý dobyl talianske rádiá, ale aj naše hviezdne duo Drozďo & Demex, mladý talentovaný hudobník John Habbs, skvelá Mia Nikol a ďalších...

Správy

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Zaujímavosti

O mladom, talentovanom producentovi Dlugoshovi ste už možno počuli. Ak nie, je najvhodnejší čas to zmeniť! Dlugoshova najnovšia spolupráca s názvom Incognito sa dostala...