Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

My Papaya priniesla do Žiliny svetových Dj-ov a takmer 1000 ľudí. Poznáme dátum ďalšieho ročníka!

Piaty ročník My Papaya electro music party sa tento rok niesol v štýle Zrće Beach. Prilákal takmer 1000 ľudí. Do Event House Žilina pricestovali  talianskí Dj-i Keengs music a Dj Vush a tiež islandský Doctor Victor, ktorých doplnili kvalitní Dj-i slovenskej scény. Známy je už dátum budúceho ročníka. 

My Papaya je jedna z najočakávanejších electro party v Žiline a okolí.  Tento rok sa po prvýkrát konala ako zimná edícia v interiérových priestoroch v Event House Žilina. Okrem kvalitnej hudby priniesla letnú atmosféru s tematickou výzdobou v podobe paliem a party v štýle Zrće a tiež zaujímavú technickú realizáciu. Práve interiérový priestor v industriálnom štýle Event House dovolil technickému tímu náročnejšie svetelné efekty, ktoré ocenili Dj-i aj návštevníci.  10. novembra si My Papaya získala takmer 1000 návštevníkov, ktorí sa prišli zabaviť s kvalitnými európskymi Dj-mi svetovej úrovne. 

Tento rok sa o deväť hodín skvelej hudby postarali talianski DJ-i Keengs music, ktorí zahrali známe hity z elektronickej hudobnej scény. V podobnom štýle sa nieslo vystúpenie islandského Doctor Victor, na ktorého nadviazal techhousovým setom Dj Vush. Slovenská trojka Martin Cehelsky,  Drahosh a Luis De Mark dala podujatiu nádych klubovej scény ako na Zrće. Počas celej akcie vládla skvelá atmosféra a poriadna zábava.  

Reklama
OpenJazzFest zverejnil kompletný program 11. ročníka festivalu

My Papaya sa stala za 5 rokov svojej existencie silnou značkou, ktorá prináša na Slovensko do Žilinského regiónu kvalitnú hudbu a spolupracuje len s významnými menami slovenskej aj zahraničnej hudobnej scény. 

Momentálne je známy už dátum 6. ročníka obľúbenej electro music párty. Budúci rok sa môžete na My Papaya  tešiť 9. novembra 2019. Všetky novinky sledujte na Facebook udalosti. 

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Rok 2020 výrazne ovplyvnil nielen slovenskú hudobnú scénu. Slovenský producent Robert Burian, ktorý vydáva väčšinu svojich diel v zahraničí, však nezaháľal a svojim priaznivcom priniesol šesť...

Koncerty

Ihneď po tom, ako v súvislosti so šírením koronavírusu zrušili organizátori zvyšok slovenského turné Lola Marsh, s kapelou a klubmi začali pracovať na nových...

Správy

Talian Stefano Fucili, ktorý dobyl talianske rádiá, ale aj naše hviezdne duo Drozďo & Demex, mladý talentovaný hudobník John Habbs, skvelá Mia Nikol a ďalších...

Správy

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.