Zaujímavosti

Myspace stratil 50 miliónov skladieb, ktoré sa už nedajú obnoviť!

Všetka hudba nahraná na portál Myspace pred rokom 2015 je definitívne stratená. Odhadom sa táto nepríjemná situácia dotkla 50 miliónov skladieb od 14 miliónov umelcov! 

Zamestnanci Myspace zistili, že všetky média používateľov z prvých 12 rokov existencie služby Myspace boli pri migrácií servera vymazané a nedajú sa nijako obnoviť ani načítať.

“V dôsledku veľkej migrácie serverov nemusia byť k dispozícií žiadne fotografie, videá ani zvukové súbory, ktoré ste nahrali viac ako pred tromi rokmi. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a odporúčame, aby ste si záložné kópie ponechali.”: uviedla stránka Myspace.

Myspace je webová sociálna sieť, ktorej vlastníkom je spoločnosť Fox Interactive Media. Služba bola spustená v auguste 2003. Postupne sa stala jedným z najväčších komunitných serverov na svete. Spoločnosť sídli v kalifornskom meste Beverly Hills a zamestnáva približne 1000 zamestnancov.

Táto sociálna sieť umožňuje užívateľom využívať chat, blogovať, diskutovať v diskusných skupinách a zdielať fotky alebo videá. Myspace ponúka osobné profily užívateľom od 14 rokov a niektoré špeciálne profily pre hudobníkov alebo hercov. Jej používanie je bezplatné, služba je financovaná pomocou reklamy.

Myspace stratil 50 miliónov skladieb, ktoré sa už nedajú obnoviť!
To Top