Zaujímavosti

N2H prichádza s novinkou Balanc

N2H prichádza s novinkou Balanc

N2H, po singli Chladné mesto, ktorý vyšiel ešte v októbri minulého roka, prichádzajú s novinkou s názvom „BALANC“.


Na skladbe spolupracovali s talentovaným spevákom a hudobníkom Erikom Jurčákom, ktorý okrem refrénu spolupracoval aj na hudobnej produkcii tejto skladby.

V klipe, ktorý produkovala Newill Media Agency, účinkujú mladí talentovaní tanečníci zo Základnej umeleckej školy v Spišskom Podhradí.

Skladba Balanc je odkazom na tradičný vnútorný konflikt medzi rozumom a citom, v podaní Deratelumpa, Taupa Brafa a spomínaného Erika Jurčáka.

Taupo Braf: „Balanc je skladbou, v ktorej pracujeme s hlbšou témou. Vychádzame zo životných situácií, v ktorých sa ako ľudia chtiac či nechtiac nachádzame. Vzhľadom k tomu, že už nepatríme k najmladším, naša tvorba je postavená na hodnotách, s ktorými sme rap začali robiť pred viac ako 15 rokmi. Pre nás je stále dôležitá výpovedná hodnota textu a udržanie si osobnej integrity. Aj keď dnes to možno neprináša až taký úspech. Naše skladby sú stále do istej miery experimentom, pretože radi skúšame nové veci, miešame žánre a spolupracujeme s novými ľuďmi. Osobne by som chcel poďakovať Erikovi za skvelý prístup k tvorbe a vyzdvihol by som výkon tanečníkov, ktorí nakrúcali v naozaj veľmi nehostinných podmienkach s prachom až za ušami, ale zvládli to naozaj super.“


Ako Taupo spomenul, v tomto roku je to 15 rokov, od založenia skupiny. V súvislosti s týmto výročím, N2H pripravuje EPčko, na ktorom budú spolupracovať so zaujímavými ľuďmi zo slovenskej scény.  

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.