Koncerty

Na benefičnom festivale Punkáči Deťom vystúpi aj kapela Vypsaná Fixa

Najväčší punkový festival na Slovensku ohlasuje headlinera, ktorým je česká kapela Vypsaná Fixa. Fanúšikovia poriadnej gitarovej muziky sú zvyknutí uzatvárať festivalové leto práve na festivale Punkáči Deťom. Pokiaľ ste fanúšikom tvrdých riffov a punkovej hudby, nemali by ste na tomto festivale chýbať.

Benefičný festival Punkáči Deťom sa sa uskutoční 27. až 28. augusta 2020 a tento rok sa v line-upe predstavia najväčšie mená zo slovenskej a českej hudobnej scény. Medzi nimi nebude chýbať ani pardubická kapela Vypsaná Fixa, ktorá má na konte vyše 15 albumov, EPčiek a kompilácií.

Punkáči Deťom sa v roku 2019 presunuli na letisko v Trenčíne, na ktorom sa koná aj jeden z najväčších festivalov na Slovensku – Festival Pohoda. Vďaka tomuto kroku sa mohol festival rozrásť a zväčšiť kapacitu návštevníkov.

Napriek názvu však ide o multižánrový festival, kde sa okrem punkových stálic ako Alkehol, HT, Totální Nasazení či The Fialky predstavia tiež alternatívni Chiki-liki-tu-a a thrashmetaloví Malignant Tumour.

Časť vyzbieraných peňazí z predaja lístkov bude odovzdaná deťom z detského domova vo forme výťažku. Permanentku na festival si môžete zakúpiť na stránkach festivalu.

To Top