Na Beša Music Feste zahrajú aj INE KAFE či Peter Bič Projekt!

0
3
views

Už tretí augustový víkend roku 2013 máte možnosť zúčastniť sa jedinečnej akcie, ktorá je venovaná Vám a všetkým fanúšikom skvelej hudby.

Dvojdňový festival, ktorý sa uskutoční už v piatok 16. a sobotu 17. augusta 2013 v Beši blízko Levíc, Nitry a Nových Zámkov, Vám v podaní stálic slovenských aj zahraničných interpretov, umožní spoznať nový rozmer festivalového podujatia.

Samozrejmosťou je stanové mestečko s občerstvením a bezplatným parkovaním a možnosť ubytovania rodín s deťmi v blízkych penziónoch a ubytovacích zariadeniach. Vlastný tvrdý alkohol do areálu je zakázané nosiť.

Veríme že, skvelá hudba, interpreti a program Vás dostane do nálady a atmosféry akú Ste už dlho nezažili.

Prvý ročník a jeho dejisko je v Beši, blízko Levíc a pevne veríme, že sa z neho na základe Vašej spokojnosti, stane dlhoročná plánovaná víkendová dovolenka.

Čakáme Vás všetkých, s Vašimi rodinami, priateľmi a známymi.

Hlavnou myšlienkou podujatia je zábava, rodina, priatelia a skvelá hudba spojená s výhodnými bezkonkurenčnými nákupmi, gastro špecialitami a vynikajúcou atmosférou.

Každý pri zakúpení dvojdňového lístku v predpredaji cez ticketportal a na našich predajných miestach je automaticky zaradený do zlosovania o hlavnú tombolovú cenu. Všetci účastníci festivalu si môžu zakúpiť tombolové lístky aj priamo v areáli podujatia.

Na Beša Music Feste vystúpia kapely: INE KAFE, Peter Bič Projekt, HEX, Konflikt, Kabát Revival, Zoči Voči, The Paranoid, Januárové Prekvapenie a niekoľko ďalších regionálnych kapiel. Na festivale sa dokonca predstavia aj kapely z Maďarska a to BIKINI a Crazy Granat.

Viac na http://www.besafest.sk/