Na to čo spravil tento mladík na pódiu, by si netrúfol hocikto!

0
16
views

Festival Hody Trebatice si tento rok okrem poriadnej dávky kvalitnej hudby a zábavy pre ľudí pripravil aj neobyčajný zážitok, ktorý bol prekvapením pre všetkých. Okrem počasia, ktoré festivalu prialo a skvelých interpretov  ako napríklad Čechomor, Hex, The Paranoid, Divokej Bill, Gladiator si návštevníci mohli pozrieť na pódiu aj jedno obrovské prekvapenie.

Na to čo urobil tento mladík na pódiu verejne pred všetkými návštevníkmi by si netrúfol len tak hocikto. Počas vystúpenia známej slovenskej kapely The Paranoid prišiel na pódium Tomáš a ohromil všetkých ľudí tým, čo potajme plánoval posledné týždne.

Tomáš dostal skvelý nápad, požiadať svoju priateľku Luciu o ruku práve na Hodoch v Trebaticiach na koncerte obľúbenej kapely The Paranoid, vďaka ktorej sa obaja pred pár rokmi zoznámil. Pre túto výnimočnú životnú udalosť si Tomáš vybral spoločnú obľúbenú skladbu Spovedám sa, ktorú kapela následne obom zahrala. Nečakanú reakciu Lucii a priebeh tejto udalosti si môžeš pozrieť na videu.

Hody Trebatice ani kapela The Paranoid takúto udalosť ešte nikdy nezažili. “Bolo to prvý raz čo sa počas nášho koncertu stala takáto výnimočná vec ako žiadosť o ruku. Sám som bol z toho trošku vyklepaný ako to dopadne (smiech), ale všetko bolo podľa plánu.” povedal spevák Igor Belaj. Prekvapenie chystal nie malú chvíľu počas nahrávania nového albumu ktorý vydá kapela už v Septembri 2016 a následne odštartuje zimné turné po česko-slovenských kultúrnych domoch.

ZIMNÉ TURNÉ THE PARANOID 2016

4.11. BANSKÁ BYSTRICA
5.11. TRENČÍN
11.11. TRNAVA
12.11. SNINA
17.11. OSTRAVA
18.11. PLZEŇ
19.11. BRNO
25.11. KOŠICE
26.11. ŽILINA
2.12. BRATISLAVA
3.12. NITRA
8.12. PRAHA

Vstupenky čoskoro dostupné na www.theparanoid.sk