Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Na Colours of Ostrava 2021 vystúpia aj Twenty One Pilots, The Lumineers a LP

Medzinárodný festival Colours of Ostrava bol kvôli koronavírusu pred časom presunutý na júl 2021. Dobrou správou však je, že organizátorom sa podarilo opäť potvrdiť všetky hlavné hviezdy, ktoré mali vystúpiť v roku 2020.

Okrem The Killers, Martina Garrixa či Youssou N’Doura svoju účasť potvrdili aj ďalšie tri veľké mená ako Twenty One Pilots a The Lumineers a americká speváčka LP.

Som rada, že sa nám tak skoro podarilo splniť, čo sme sľúbili fanúšikom pri presune festivalu – dohodnúť účasť hlavných hviezd aj na ďalší rok. Samozrejme do programu pribudnú ďalšie desiatky kapiel a hudobníkov – či už oznámených na tento rok alebo aj tých, ktorých sme ohlásiť ani nestihli. Fanúšikovia sa majú teda na čo tešiť – možno aj na nejaké prekvapenie,” hovorí riaditeľka festivalu Zlata Holušová.

Reklama
Folklórna Bystrica ponúkne pestrý štvordňový program

Devätnásty ročník festivalu Colours of Ostrava sa uskutoční od 14. do 17. júla 2021 v unikátnej industriálnej oblasti ostravských Dolních Vítkovic.

Nebude chýbať medzinárodné fórum Meltingpot a tradične bohatý sprievodný program – divadlá, workshopy, filmy či výtvarné inštalácie. Celkovo by sa v areáli Dolních Vítkovic malo uskutočniť cez 450 programových bodov na 24 vonkajších aj krytých scénach.

Zakúpené vstupenky na Colours of Ostrava 2020 platia automaticky aj na budúci rok. Zároveň sú už vo festivalovom e-shope k zakúpeniu štvordňové vstupenky na Colours of Ostrava 2021. V súčasnej dobe môžu fanúšikovia na sociálnych sieťach sledovať Colours TV s koncertami, živými reláciami a materiálmi z archívu. Fórum Meltingpot prináša zaujímavé online rozhovory s rôznymi osobnosťami.

Reklama
Kapela Dr. Zetor chce prekonať vlastný rekord, za jediný deň odohrá 15 koncertov

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Festival Colours of Ostrava potvrdzuje na rok 2022 okrem Twenty One Pilots ďalšie hviezdy: americkú rockovú superstar The Killers, holandského DJa a jednu z...

Správy

Kompilačný vinylový a CD dvojalbum Pavol Hammel & Prúdy 1966 – 1975 je dramaturgicky nezmenenou reedíciou pôvodného titulu, ktorý vyšiel v roku 1982 a ktorý zachytáva prvé...

Správy

Skupina NEREZ & LUCIA – Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský a Lucia Šoralová – dnes vydáva svoj druhý štúdiový album Cela, a to na CD, LP a v digitálnej podobe. „Stále...

Správy

Pred dvomi týždňami skupina IMT Smile vydala svoj nový album SRDCE ROZUM BLVD digitálne a CD. „Červená farba a magická atmosféra obalu LP dopĺňa celú...