Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Na Colours of Ostrava 2021 vystúpia aj Twenty One Pilots, The Lumineers a LP

Medzinárodný festival Colours of Ostrava bol kvôli koronavírusu pred časom presunutý na júl 2021. Dobrou správou však je, že organizátorom sa podarilo opäť potvrdiť všetky hlavné hviezdy, ktoré mali vystúpiť v roku 2020.

Okrem The Killers, Martina Garrixa či Youssou N’Doura svoju účasť potvrdili aj ďalšie tri veľké mená ako Twenty One Pilots a The Lumineers a americká speváčka LP.

Som rada, že sa nám tak skoro podarilo splniť, čo sme sľúbili fanúšikom pri presune festivalu – dohodnúť účasť hlavných hviezd aj na ďalší rok. Samozrejme do programu pribudnú ďalšie desiatky kapiel a hudobníkov – či už oznámených na tento rok alebo aj tých, ktorých sme ohlásiť ani nestihli. Fanúšikovia sa majú teda na čo tešiť – možno aj na nejaké prekvapenie,” hovorí riaditeľka festivalu Zlata Holušová.

Reklama

Devätnásty ročník festivalu Colours of Ostrava sa uskutoční od 14. do 17. júla 2021 v unikátnej industriálnej oblasti ostravských Dolních Vítkovic.

Nebude chýbať medzinárodné fórum Meltingpot a tradične bohatý sprievodný program – divadlá, workshopy, filmy či výtvarné inštalácie. Celkovo by sa v areáli Dolních Vítkovic malo uskutočniť cez 450 programových bodov na 24 vonkajších aj krytých scénach.

Zakúpené vstupenky na Colours of Ostrava 2020 platia automaticky aj na budúci rok. Zároveň sú už vo festivalovom e-shope k zakúpeniu štvordňové vstupenky na Colours of Ostrava 2021. V súčasnej dobe môžu fanúšikovia na sociálnych sieťach sledovať Colours TV s koncertami, živými reláciami a materiálmi z archívu. Fórum Meltingpot prináša zaujímavé online rozhovory s rôznymi osobnosťami.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...

Zaujímavosti

Prenosný reproduktor RAZE 4 Origin od značky Niceboy vám bude robiť spoločnosť doma aj vonku – je odolný proti vode aj prachu a na...