Koncerty

Na druhom ročníku Lábskeho Majálesu bude opäť veselo vďaka silnému programu!

Článok prečítate za: 1 min.

V polovici mája nedaľeko Bratislavy budú zabávať ľudí No Name, Horkýže Slíže, Inekafe, Smola a Hrušky a ďalší.V sobotu 19.mája ožije na Záhorí v obci Láb majáles s atraktívnym rockovým programom, ale aj programom pre deti.

Je to druhý ročník a ide opäť o jednodňovú akciu, ktorá privíta svojich návštevníkov od 13. hodiny futbalovým zápasom tímov organizátora podujatia Doda z Inekafe a starostu obce Láb Mariána Moravčika. Popoludní sa bude majáles sústrediť aj na tých najmenších, keďže vystúpi so svojim hodinovým programom detský projekt Paci Pac a po celý čas festivalu budú spustené aj kolotoče. Celá udalosť vyvrcholí živými koncertami rockových skupín No Name, Horkýže Slíže, Inekafe, Smola a Hrušky, Rebelent a Roger Out. Koncerty začnú už od 16.hodiny a ukončia sa o polnoci, kedy na pódiu vystrieda živé hranie to elektronické s DJ Rastym.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Organizátori sa znovu rozhodli pre miestny futbalový štadión vďaka svojej veľkej kapacite, kde dokážu pre návštevníkov zabezpečiť kvalitné služby. Ich posilnenie oproti minulému roku zobrali organizátori naozaj vážne a už teraz sa môžu návštevníci majálesu tešiť na množstvo stánkov s nápojmi a jedlami! Váš smäd uhasí Excelent, Jack Daniels, Finlandia, Red Bull ,ktorí sú partnermi podujatia.

Obec Láb je geograficky ideálnym miestom na Záhorí, keďže sa nachádza len tridsať kilometrov od hlavného mesta a pár kilometrov od mesta Malacky. Jeden z organizátorov majálesu Dodo Praženec, mimochodom člen skupiny Inékafe verí, že sa všetci záhoráci opäť zmobilizujú a dorazia podporiť kultúru v tomto regióne. 

Lístky na Lábsky Majáles sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.sk a cena lístka je len 9,90 – Eur a 13,- Eur na mieste v deň majálesu. Viac informácií nájdete na www.facebook.com/labskymajales.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top