Koncerty

Na Hodovom koncerte vo Vrábľoch vystúpia Horkýže Slíže

16. ročník tradičného Hodového koncertu v meste Vráble, ktorý prináša Mládežnícky parlament Vráble a Mesto Vráble sa bude konať už 11. 10. 2019 na Starom ihrisku vo Vrábľoch!

Organizátori každoročne do mesta Vráble prinášajú veľké mená a výnimkou nebude ani tento ročník. Hlavnou hviezdou večera bude nitrianska kapela Horkýže Slíže, ktorú doplnia predkapely ENS, ZEUS a Kabát Revival.

Vstupenky na Hodový koncert nájdete priamo tu!

Hodový koncert sa uskutoční na Starom ihrisku vo Vrábľoch už 11. 10. 2019 so začiatkom o 18:00. Vstupenky na Hodový koncert 2019 budú v cene 5 eur v predpredaji v sieti Ticketportal a 7 eur na mieste v deň konania koncertu.

Mládežnícky parlament Vráble má za sebou už 15. ročníkov Hodového koncertu, ktorý začínal v kultúrnom dome na Hornom Ohaji. Neskôr sa Hodový koncert presunul na Čerešňové námestie, ktoré však pri niektorých kapelách kapacitne nestačí a tak sa niektoré ročníky konali a konajú na Starom ihrisku vo Vrábľoch.

Horkýže Slíže sú slovenská punk rocková hudobná kapela, ktorá vznikla 4. novembra 1992 v Nitre. Na začiatku kariéry hrali prevažne hard rock, neskôr comedy rock, ktorý býva tiež označovaný ako naivný punk.

Dnes je kapela zameraná výlučne len na punk rock. Kapela Horkýže Slíže dvakrát získala platinovú platňu.

Vstupenky na Hodový koncert nájdete priamo tu!

To Top