Press "Enter" to skip to content

Na koncerte kapely Rammstein revival v Brne vybuchla pyrotechnika, ktorá zranila 6 ľudí!

Na koncerte kapely Rammstein revival v Brne vybuchla pyrotechnika, ktorá zranila 6 ľudí!
Ohodnoť článok!

Rammstein je poriadna show plná dobrej hudby, svetelných efektov a hlavne veľkého množstva pyrotechniky. Inak to nemôže byť ani pri revival kapele zo slovenska, ktorá má túto show nacvičenú na veľmi dobrej úrovni. Nešťastnou zhodou náhod sa však stalo, že na koncerte slovenského Rammstein revivalu pyrotechnika vybuchla a zranila štyroch členov kapely a dvoch divákov! 

Koncert sa odohral v sobotu 18.3.2017 v brnenskom Metro Music Bare, kde kapela Rammstein Revival vystupovala. Podľa dostupných informácií potrebovali ošetriť traja ľudia pre lahké a stredné zranenia spôsobené pyrotechnikov. Polícia nakoniec pre prípad ohrozenia celý klub evakuovala. Internér klubu však poškodený nebol a ďalšie koncerty v Metro Music Bare ohrozené nie sú.

Podľa aktuálneho vyjadrenia kapely na svojom Facebooku sú všetci v poriadku: “Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili na naších akciach, ďalej ďakujeme klubu v Brne, ktorý nám umožnil hrať v ich podniku a v prvom rade ľuďom, ktorí nám pomohli. Sme všetci v poriadku.” Kapele aj zraneným fanúšikom prajeme skoré uzdravenie a veríme, že Rammstein Revival sa už čoskoro postaví na pódia, kde odohrajú svoju skvelú show.

Rammstein je nemecká industrial metalová skupina pochádzajúca z Berlína, ktorá sa začala formovať na začiatku roka 1994. Zaraďujú ju medzi industrial metalové skupiny s prvkami elektronickej hudby. Väčšina textov je v nemčine, no majú aj anglické skladby a jednu španielsku.

FavoriteLoadingPridať do obľúbených položiek